gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adet regl dönemimi hatırlamıyorum gebeliği nası tespit edecem

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ya ben en son ne zaman adet olduğumu hatırlamıyorum test yaptırdım ve hamilelik görünüyor yarında bhcg testi yaptırıp değerlere bakacam. Sizden ricam şu ben adet döngümü hatırlamadığım için hangi tarihi baz alayım nası hesaplayayım ne zaman hamile kaldığımı ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    964
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz. Sizinki gibi bir durumda mens tarihinin bilinmemesi durumunda hamilelik yaşıyor iseniz en net cevabı ultrasondan doktorunuz baktığında cevaplandırabilecektir. Siz bunun hesabını bana kalırsa yapmayın. Doktorunuza bırakın. Bu arada hayırlı olsun.

Adet regl dönemimi hatırlamıyorum gebeliği nası tespit edecem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet (Regl) Döneminde İbadet Edilir mi?

Adet (Regl) Döneminde İbadet Edilir mi?

adet döneminde ibadet, regl döneminde, ibadet edilir mi, sakıncası, hükümler, ile ilgili bilgiler burada melekler Zaman zaman gündeme gelen bir konudan bahsetmek istiyoruz melekler .Regl döneminde ibadet.Makalemizde bu dönemde ibadet edilip edilmyeceği konusunda açıklamalı bilgiler mevcut.Buyrun okuyalım, öğenelim :) İslamiyet kolaylık dinidir. Kadınların bu dönemlerinde kolaylık olsun...
  2. Kadınlarda Adet Regl Döneminde İbadet Edilir mi

Kadınlarda Adet Regl Döneminde İbadet Edilir mi

Adet Döneminde İbadet Edilir mi adetliyken idabet etmek Merhaba hanımlar... Bu sayfamızda adet döneminde ibadet edilir mi, hangi dualar okunur, hangi dualar okunmaz ve buna benzer bir çok soruya yanıt veriyor ve adet döneminde ibadet etmek konusunda bilgiler paylaşıyoruz Melek'ler. İslamiyet kolaylık dinidir. Kadınların bu dönemlerinde kolaylık olsun diye ibadet mükellefiyeti kalkar....
  3. regl adet döneminde ağda yapılır mı ?

regl adet döneminde ağda yapılır mı ?

Regl yada adet döneminde ağda yaptırıyor musunuz arkadaşlarım. Bende yaptırmak istiyorum ama hani hijyenik olmaz diye düşünüyorum
  4. Regl adet döneminde imam hıkahı kıyılır mı

Regl adet döneminde imam hıkahı kıyılır mı

Kızlar bugün imam nikahım kıyılacak taa kaç hafta öncesinden ayarlandı. Ama ben regl'im kimseyede bişey söylemedim. Acaba nikahım kıyılsa bişey olur mu yoksa nişanlıma söyleyip bir kaç gün sonraya mı ertelemeliyim ? Lütfen güzel bilgi istiyorum. :S
  5. Gebelik Döneminde Regl Olunur mu ?

Gebelik Döneminde Regl Olunur mu ?

Hamilelik Döneminde Adet Görülürmü Hamilelik Döneminde Adet Görülmesi Üstüne görme denilen bir durum hamilelikte görülür ancak bu regl değildir melekler, kanamadır. Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgileri Hamilelik Döneminde Adet Görülmesi adlı bu konumunzda bulabilirsiniz.. Hamileyken adet görülmez ancak gebeyken kanama olabilir. Adet görmek yani menstruasyon hamile olmayan...

Sayfayı Paylaş