gebe
  1. tutkumavi

tutkumavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Adet Sancılarına Doğal Çözüm

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında tutkumavi tarafından paylaşıldı.

Hanımlar sizde benim gibi adet sancısı için hap kullanmak istemiyorsanız. [​IMG]
    Günde 2 fincan melisa çayı için hem sakinleşiyorsunuz hemde sancılardan kurtuluyorsunuz.Adet öncesi sinirlerinizi yatıştırmak içinde kullanabilirsiniz. Bir tutamını 10 dk kaynatıp biraz demlenmeye bırakın. Şekersiz için.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Nisan 2011
    ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Verdiğin bu güzel , faydalı bilgi için tşk ederim. Konu cilt bakımından ilgili katagoriye taşınmış ve alakalı resim eklenmiştir.

Adet Sancılarına Doğal Çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adet sancısını azaltan gıdalar

adet sancısını azaltan gıdalar

adet sancısını azaltan bitkiler adeti azaltan bitkiler adet azaltıcı kanamasını yiyecekler Adet sancısını azaltan gıdalar.. Adet sancısı birçok bayanın ortak derdidir. Her ay belirli günlerde bel,karın ve yumurtalık bölgelerinde oluşan spazm şeklindeki dayanılmaz ağrılar yüzünden kimi, işiyle ilgili önemli bir toplantıya katılamazken... Balık, yumurta, tavuk ve süt adet sancılarını...
  2. Çörek otundan Regl Sancılarına Doğal Çözüm

Çörek otundan Regl Sancılarına Doğal Çözüm

Bir çoğumuzun,özellikle kadınlığa geçiş yapmamış genç kızlarımızda ve doğum yapmayan hanımlarımızda görünen ve skıntı,sorun haline gelen regli sancılarına karşı çörek otundan doğal çözüm ve çörek otunun diğer faydaları sizler için arkadaşlar... Kendisi küçük olsa da, işlevleri mucize! Kan şekerini düşürüyor, hazmı kolaylaştırıyor, vücuttaki zehirleri süzerek atıyor. Bunlarla da...
  3. adet dönemi sancılarına çözüm bitkilerde

adet dönemi sancılarına çözüm bitkilerde

Özellikle adet döneminde sancı ve ağrı çeken kadınlar her ay bu dönemi korkuyla bekliyor.Bazen adet sancıları dayanılmaz bir hal alabiliyor.işte bu noktada yine çözüm doğadan geliyor. Prof Dr.İbrahim Saraçoğlu kadınların ağrılı ve sancılı geçen adet dönemlerine karşı civanperçemi bitkisini öneriyor.bu dönemin başlamasına üç gün kala uygulamaya başlanan kür bitimine kadar devam ediyor....
  4. Adet Sancılarına Doğal Çözümler

Adet Sancılarına Doğal Çözümler

Sevgili meleklerim böyle günler çok yorucu ve çekilmez özellikle benim sinirim.çok feci böyle günlerde dışarı çıkmak istemeyiz, saçlarımız şekle girmez, cildimizde sivilceler oluşur, istediğimiz kıyafetleri giyemeyiz… Adet döneminde yaşadığımız olumsuzlukların üzerine bir de sancılar eklenir. Gün boyu yataktan çıkmak istemeyiz. Doğa; sunduğu mucizelerle biz kadınların regl sancılarına...
  5. gaz sancısına kesin çözüm

gaz sancısına kesin çözüm

gaz sancısına kesin çözüm nedir bıktım usandım bu sancıdan bişey de yapamıyorum zaten yapabilen biriside değilim ama sancıdan ölüyorum ne yapmamı tavsiye ediyorsunuz ya :S

Sayfayı Paylaş