gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

adet sancılarını hafifletmek için

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Sevgili meleklerim, Adet sancısı çekenlerdenseniz bu önerime kulak verin:) Malzemeler:
    1 adet limon,1 tatlı kaşığı tarçın,1 tatlı kaşığı bal
    Yapılışı:
    Sıktığınız limonu 1 bardak sıcak suyla karıştırın.Bu karışımın içine tarçın ve balı ekleyerek öğün aralarında günde 2 ,3 kez için:)

adet sancılarını hafifletmek için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet Sancılarına Doğal Çözümler

Adet Sancılarına Doğal Çözümler

Sevgili meleklerim böyle günler çok yorucu ve çekilmez özellikle benim sinirim.çok feci böyle günlerde dışarı çıkmak istemeyiz, saçlarımız şekle girmez, cildimizde sivilceler oluşur, istediğimiz kıyafetleri giyemeyiz… Adet döneminde yaşadığımız olumsuzlukların üzerine bir de sancılar eklenir. Gün boyu yataktan çıkmak istemeyiz. Doğa; sunduğu mucizelerle biz kadınların regl sancılarına...
  2. Adet Sancılarına Doğal Çözüm

Adet Sancılarına Doğal Çözüm

Hanımlar sizde benim gibi adet sancısı için hap kullanmak istemiyorsanız. Günde 2 fincan melisa çayı için hem sakinleşiyorsunuz hemde sancılardan kurtuluyorsunuz.Adet öncesi sinirlerinizi yatıştırmak içinde kullanabilirsiniz. Bir tutamını 10 dk kaynatıp biraz demlenmeye bırakın. Şekersiz için.
  3. Adet dönemi sancıları

Adet dönemi sancıları

Sevgili hemcinslerim, biliyorum ki bir çoğunuz benim gibi adet sancılarıyla ayda bir kaç gün kabus yaşıyorsunuz. Gelin şimdi hep birlikte bunun sebeplerini ve tedavi yöntemlerini öğrenelim.:D Kadınların yarısından fazlasında adet döneminde az ya da çok ağrı olur. Ancak yaklaşık %10 kadında adet dönemindeki sancı oldukça şiddetli olur ve kadının 1-3 gün boyunca çoğu durumda kendini iş...
  4. Adet sancısı için doktora gitmelimiyim?

Adet sancısı için doktora gitmelimiyim?

Dismenore” ya da “adet sancısı” olarak da adlandırılan menstürel kramplar, alt karında zonklama ya da donuk bir ağrı şeklinde kendini gösterir. Birçok kadın sadece adet dönemleri öncesi ve sırasında menstrüel kramplar yaşar. Kramplar bazı kadınlar için sadece biraz rahatsız edici olurken, bazılarında ise her ay birkaç gün boyunca günlük faaliyetleri engelleyebilecek kadar şiddetli...
  5. Adet sancısına savaş açan ürün tasarlandı

Adet sancısına savaş açan ürün tasarlandı

Adet sancısı bilmeyen ,çekmeyen bayan yoktur.Adet sancısının tedavisi genellikle ilaçlar veya bitkisel çaylardır.Her ikiside saatlik geçici bir çözüm sunsada ,kullanıcılar tarafından midede rahatsızlık hissi uyandırabiliyor.Şimdi sıkı durun sevgili hanımlar adet sancısına savaş açan bir ürün icat edilmiş .Ürünü tanıtmadan önce Adet Sancısı Neden Olur, Adet sancısının tedavisi varmı adlı...

Sayfayı Paylaş