gebe
  1. Kerra

Kerra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Adet sancısı çekiyorum ama hala adet olmadım

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Kerra tarafından paylaşıldı.

adet olmadım adet sancım var ama olamıyorum sancısı var ama olamıyorum sancısı çekip olamama sancım hamile olabilirmiyim Bugün itibariyle 33 gün geçti ve ben halen adet olmadım. Daha önce de 1 gün gecikti diye heveslenmiştim hamileyim diye ama sonra adet gördüm. Bu ay biraz daha farklı hissediyorum. En geç 32 günde adet olurum ve bugün 33. gün bitiyor. İdrar testi yaptım. Negatif çıktı. Ama hala adet görmedim. Bu kadar sancı çekip de adet olmadığım olmamıştı. Sizce hamile olma olasılığım var mı? İdrar testine rağmen hamile olabilir miyim? Yarın da adet görmezsem kan testi yaptırmayı düşünüyorum. Sizce erken mi?

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

merhana kerra adet olamıyosan ve bu kadar gecıktıyse bıan once dr gıtmelısın..bennımde gecen ay 8 gun gecıkmıstı dr gıttım over kıstımın oldugunu soledı bu ay kuculmus sende bı kontroll ol ıhmal etme derım cnm allah hepımızın gonlune gore versın

Kendimleyim bunu beğendi.
  3. Kerra

Kerra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu hafta gitmeyi düşünüyorum. Aminnnn. Teşekkürler.

4. nagish

nagish Forum Okuru

ciddi bişey değildir inşallah cnm ya:( belki sıkıntıdandır adet gecikmesii....ama dilerim kii hamişş olasın:)

5. Kerra

Kerra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah canım ya o kadar istiyorum ki anlatamam... Hayırlısı inşllah.

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

belkıde hamılesındır kerra bu ısler nasıp meselesıı yada kafaya cok takdıgımızdan da olamıyoruzz aslında en guzelı rahat olmak ama bızım gıbı ınsanlar bunu basaramıyor malesef

7. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Kerracim... insallah hamilesindir diye baslamak istiyorum.... bende hamile kaldigim ay normal adet sancilarimi cekmistim... adet günüm test yapmistim silik cikmisti, hatta ayrilar 1 hafta daha sürmüstü...
    idrar testleri bazen gec cikabiliyor... ya bekle bi kac gün sonra tekrarla idrar testini yada kan testi yap... kanda kesin cikar.

8. Kerra

Kerra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim. Allah herkesin gönlüne göre versin.
    Bugün dayanamadım ve kan testi yaptırdım. Sonuç 0.10. :(
    Test için erken mi acaba? Birkaç gün daha adet görmezsem testi tekrar yaptırmalı mıyım?

9. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Kerracim... kan testi adet gününden bi kac gün önceden bile yapilabiliyor ... yani sanirim malesef hamile degilsin :(
    allah tez zamanda göndersin melegini insallah...

10. Kerra

Kerra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  11. yalnızkalp

yalnızkalp Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Regl 27.08.2010da oldum.Şu an ayın 15i inanılmaz her tarafım ağrıyor.Başımı tutAmıyorum.Eklemlerim kırılıyor resmen.Karnım ağrıyor.Midem bulanıyor.

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yüce rabbim hepimizin gönlüne göre versin bende çokistiyorum ama olmuyo bi türlü kerra senin gibi sancılar yaşıyorum test yapıyorum ama sonuç hep negatif anlıyabiliyorum seni çok zor bişiy allah hepimizin yardımcısı olsun herkezin gönlündekini versin tez zamanda...:(

13. hülyakur

hülyakur Forum Okuru

adetim düzenli olurdu. Gecen adet bittiğinde 4_5 gün sonra ilişkiye girdik eşimle ama bu ay 5 -7 gün adet olmadım. Karın ağrım var korkuyorum hamile olma ihtimali % kaç? Idrar Test yapsm cevap alır miyim? Mide bulantım yok. Lütfen yardım edin

14. dygdyg

dygdyg Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    stresten olabilir canım kafanı rahat tutmaya çalış kaç kez benimde öyle oldu ama sonuç negatifti.ama bu ay adet sancısı çekiyodum.4gün gecikti ve idrar testi yaptım silik çıktı kan testinde kesinleşti hamiş olduğumu öğrendim :) inşallah sende öylesindir,herşeyi belirti sanıp canını sıkma yeter benim hiç bi belirtim olmadı.

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benimde heray düzenli olur fakat bu ay tam 30 gün oldu 26.gün olurdum test yaptım negatif çıktı dünde çok şiddetli sancım oldu tamam oluyorum dedim fakat hala hastalanmadım. hamile olabilirmiyim. çok istiyorum cvp yazın arkadaşlar lütfen

Adet sancısı çekiyorum ama hala adet olmadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet olmadım

Adet olmadım

Merhaba. 5sınıfın mayısnda aadet oldum. 3yıl geçti üstünden. bu yılın subatında adet olmadm. şuan 15 yaşındayım. agustosta olmadım öbür aylar oldum ama :S 18 yaşında kadar böyle şeyler normaldir diye duydum. sizinde fikirlerinizi öğrenblrmym lütfen
  2. çok fena adet sancısı çekiyorum ne yapabilirim

çok fena adet sancısı çekiyorum ne yapabilirim

Her ay o günler geldiğinde depresyona giriyorum, çok fena adet sancısı çekiyorum. Yerleri tımalıyorum desem yeridir.Her ay bu ızdırabı çekmek zorundamıyım?İlaç ta kullanmak istemiyorum.Var mı önerisi olan ?:/
  3. Adet sancısı çekiyorum adet sancısının  tedavisi varmı?

Adet sancısı çekiyorum adet sancısının tedavisi varmı?

adet sancısı neden olur,adet sancısının nedneleri,adet sancısına ne iyi gelir,adet sancısı nasıl geçer,adet sancısı için ilaç tedavisi,adet sancının tedavisi hakkında bilgiler Kadınların adet ağrılarında kullanılan ilaç tedavilerinin en önemlisi non steroid antienflamatuar gruptan olan ağrı kesicilerdir. Bunlar çoğunlukla ketopreofen ve naproksen sodyum içeriğine sahiptir. Bu ilaçların...
  4. Gebelik belirtim yok ama adet olmadım neden?

Gebelik belirtim yok ama adet olmadım neden?

Kadınlar hamile kaldıklarında ilk olarak adet gecikmesi yaşarlar. Birçok kadın cinsel ilişki sonrasında adet gecikmesi yaşarsa, bunu hamileliğe bağlar. Hamilelik ihtimali olmadan da adet gecikmesi meydana gelebilir. Birçok sebebi olan bu durum doktora gidilerek nedeni hakkında bilgi alınabilir. Nedenlerini fiziksel ve psikolojik olarak iki şekilde ele almak mümkündür. Düzensiz beslenme,...
  5. Test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım

Test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım

Yeni evliyim genelde adetim hep 3/5 gün gecikir ama bu sefer çok gecikti normalde ayın 16sında adet olmam gerekiyordu fakat olmadım dün test yaptım negatif ama hala hasta olmadım ve belirti de yok sadece gergin ve agresifim onun dışında hiç bi afet belirtisi yok sürekli bi uyku isteğim var sizce arkadaşlar

Sayfayı Paylaş