Kızlar ben 10 yıllık evliyim ama çocugumuz olmadı doktora gittik olur dedi bende her umut ediyorum ama olmadı şu üç aydır hep iki gün geçiyor çok umutlanmıştım olmadı yine bu ayda üç gün gecikti ama karnım çok ağrı hasta olcam diyede test yaptırmadım çünki hep hayal kırıklıgı oluyo sonunda ćol üzülüyorum inşallah isteyene allah versin

Allah nasip eder inşallah hiç üzülme..benim akrabamın 13 yıldır bebeği olmuyodu aşılama mı ne yaptırdı da ikiz bebekleri oldu yeni...bi kız bi erkek...zamanı vardır sabret dua e bol bol...

geçen ayda ikire adet gördüm simdi 20 gündür adet sanci cekiyorum ama adet gormedim hamileliktn supelndim kan testi yaptirdim dktrm yoktu gsteremdm sonuç 0.7 0.100 0.100 sizce hamilemiyimdir

Kizlar duzenli olarak 28 gunde bir adet olurum iki ay once 21nde oldum ondan sonra 17 snde bu ayin 30. Gunu adet olmadim iliskileye girdik esimle cok istyrz idrarsa ckmadi yhni iki gunum gecmis dimi az once dayanamadk kan testi yaptrdk sonc bekliyoz dua edin once bi dusugum olmustu 8 ay gecti uzernden yardm lutfn

Bende doğum yaptım 40 çıktı 20 gün snra adet gördüm ama bu ay görmedim acaba yeniden mi hamileyim

2 gn once iliskiye grdim bugun adet olmam lazimdi ama olmadim hamile olabilirmiyim benm adetim hic aksamaz di

Arkadaşlar eşimle ilişkiye adet sonrası girdik fakat eşim korundu boşalma olmadı içime fakat adetim geçikti ıdrar testı yaptım silik tek çizgi çıktı ağdet agrım var hala olamadım hamile belirtileri de yok yardımcı olur musunuz

Geri