Adet söktürücü bitkiler

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

 1. regl söktürücü adet söktürücü bitkiler hakkındaki tüm cevaplar regl adet bitkiler adaçayı söktürürmü maydonoz söktürürmü
  Bazı bayanlar adet dönemlerinde adet sökemedikleri için çok sıkıntılı ve sancılı bir dönem dönem geçirir Ahmet Maranki'den adet söktürücü bitkisel kürü sizlerle paylaşmak istiyorum
  [​IMG]
  Prof. Dr. Ahmet Maranki adet kanaması söktürücü şifalı bitkilerden yapılacak çayı öneriyor : Maydanoz, civanperçemi, papatya, nane, nergis, kimyon, safran, rezene, anason, havuç tohumu, karabaş otu, misk ve adaçayı gibi bitkilerden hangisi istenirse o bitki, çay şeklinde demlenip içilir. Bu şifalı bitkilerden yapılan adet söktürücü çaylardan günde 3-4 bardak içilmelidir. Bunu ek olarak taze üvez meyveleri tüketmek de adet kanaması sökücü etkiler doğurarak faydalı olacaktır.

  Diğer adet sökücü şifalı bitkiler

  Adet söktürücü ilaç olarak dereotu kullanılmasını da tavsiye eden Ahmet Maranki, adet kanamasını söktürmek için 2 çay kaşığı dövülmüş dereotu tohumu ile adet söktürücü bitki çayı hazırlanmasının ve içilmesinin de adet sökmeye yardımcı olacağını söylüyor.

  Prof. Dr. Ahmet Maranki adet düzensizliği için zerdaçal bitkisinin çay biçiminde demlenip içilmesinin veya zerdaçalın toz haline getirilerek kullanılmasının etkili olacağını belirtiyor.

  Adet sökücü olarak kereviz tüketilmesi; civan perçemi ile hatmi çiçeğinin karışımıyla bitki çayı yapılıp içilmesi de Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin adet sökücü, adet kolaylaştırıcı formüllerinden olduğu ve adet sökücü şifalı bitkiler isteyenlere tavsiye ettiği tedavi yöntemlerindendir.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. maydanoz suyu adet söktürürmü

  ,
 2. maydanoz suyu adet söktürücü

  ,
 3. adaçayı adet söktürürmü

  ,
 4. maydanoz adet söktürürmü,
 5. adet söktürücü bitkiler,
 6. adet söktürücü maydanoz suyu,
 7. adaçayı adet söktürücü,
 8. adet söktürücü bitkiler adaçayı,
 9. adet başlatan bitkiler,
 10. adet söktürücü maydanoz kürü,
 11. adet söktürücü bitkiler maydanoz,
 12. maydanoz çayı adet söktürücü,
 13. Maydanoz suyu adet sökermi,
 14. adet söktürücü meyveler,
 15. maydanoz suyu adet getirir mi