gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adet söktürücü kullandım ama çift çizgi çıktı hamilemiyimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben gecen sene aralikta dusuk yaptim o zamandan beri de adet duzensiqim vardi 3 ay once doktora giittim 2 ay kulanmak uzere doqum kontrol hapi Verdi kullandim gecen ay hapi biraktim bu ay yine gecikti 2 hafta once doktora gittim tahlil YAPTI degerim 0.100cikti negatif diye 10 gunluk adet olmak icin hap Verdi hapi ictim 5 gun once biraktim yine hasta olmadim bugun evde idrr testi yaptim 2.cizgi cikti sizce var midir

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Eğer kaset testte çift çizgi gördüyseniz kan tahliline hemen gitmelisiniz çünkü hamile olmanız mümkündür, ''Kun fe yekun'' (ol der ve olur) her şey Allahtan olmaz diye bir şey yok :)

adet söktürücü kullandım ama çift çizgi çıktı hamilemiyimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet söktürücü bitkiler

Adet söktürücü bitkiler

regl söktürücü adet söktürücü bitkiler hakkındaki tüm cevaplar regl adet bitkiler adaçayı söktürürmü maydonoz söktürürmü Bazı bayanlar adet dönemlerinde adet sökemedikleri için çok sıkıntılı ve sancılı bir dönem dönem geçirir Ahmet Maranki'den adet söktürücü bitkisel kürü sizlerle paylaşmak istiyorum Prof. Dr. Ahmet Maranki adet kanaması söktürücü şifalı bitkilerden yapılacak çayı öneriyor :...
  2. Adet söktürücü bitkiler varmı?

Adet söktürücü bitkiler varmı?

adet söktürücü bitkiler,adet söktüren bitkiler,adet kanamasını sökücü bitkiler,adet geciktirici bitkiler,bitkilerin adet üzerindeki etkisi hakkında bilgiler Adet söktürücü (regl) söktürücü amacıyla bitkisel ilaç veya bitkisel yiyecek - içeceklerin, çayların kullanılması kesinlikle sakıncalıdır. Adet söktürücü olarak kullanılan ve reçete edilen ilaçlar hormon içeren ilaçlardır. Bazı bitikiler...
  3. Adet söktürücü bitkiler varmı?

Adet söktürücü bitkiler varmı?

adet söktüren bitkiler,adet söktüren otlar,adeti bitkisel tedaviyle sökmek mümkünmü,adet söktürücü bitkiler hakkında bilgiler Adet söktürücü (regl) söktürücü amacıyla bitkisel ilaç veya bitkisel yiyecek - içeceklerin, çayların kullanılması kesinlikle sakıncalıdır. Adet söktürücü olarak kullanılan ve reçete edilen ilaçlar hormon içeren ilaçlardır. Bazı bitikiler de alındığın da vücutta...
  4. İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir!

İdrar testinde ikinci çizgi çok silik,hamilemiyimdir!

1,5 yıllık evliyim. Adetimi 5 gün geçti. Adetim normalde düzenliydi fakat geçen ay 17 gün geçikti, bu ayda 5 gün. Bugün idrar testinde ikinci çizgi çok silik çıktı. Sizce hamilemiyim?
  5. Test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım

Test yaptım negatif çıktı ama hala adet olmadım

Yeni evliyim genelde adetim hep 3/5 gün gecikir ama bu sefer çok gecikti normalde ayın 16sında adet olmam gerekiyordu fakat olmadım dün test yaptım negatif ama hala hasta olmadım ve belirti de yok sadece gergin ve agresifim onun dışında hiç bi afet belirtisi yok sürekli bi uyku isteğim var sizce arkadaşlar

Sayfayı Paylaş