gebe
  1. deniz eylül

deniz eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

adet sokturucu

Konu, 'Kadınlar' kısmında deniz eylül tarafından paylaşıldı.

Slm herkese.kizlar aranizda adet sokturucu kullanan varsa yardimci olabilir mi.doktor korunmam gerektigini soylemedigi icin korunmadim ama bazilari korunmam gerektigini soyledi.lutfen yardimci olur musunuz.

2. ay_se_l

ay_se_l Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    adet söktürücüyü bir doğum kontrol yöntemi olarak mı kullanacaksın ?

3. deniz eylül

deniz eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hayir kistimden dolayi bu ay kullanmaya basladim fakat korunmaya gerek yok diye dusundum.sonra ogrendim ki az bi ihtimal bile olsa hamile kalma olasiligi varmis.aranizda kullanan varsa korundu mu acaba diye sordum

adet sokturucu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet

Adet

1Sayı. 2Herhangi bir sayıda olan (şey), °tane.
  2. Adet Söktürücüleri

Adet Söktürücüleri

adet söktürücüler adet söktürücü ne zaman kullanılır Bazılarımız adet olunca olmadan ilaç almamız gerekir. Neden bu bitkiler varken ilaca başvuralım ki bence hepimizin bilmesi gereken bilgiler bunlar.. ADET SÖKTÜRÜCÜ BİTKİLER VE İLAÇLAR NELERDİR NASIL KULLANILIR Adet döneminiz gecikti yada çok az adet oluyorsunuz. Bu durum sizde rahatsızlık yaratıyorsa size pratik bitkisel önerilerimiz...
  3. ADET OLMADIM

ADET OLMADIM

KIZLAR MRB,BEN ARALIK 24 DE DOĞUM KONTROL HAPI KULLANMAYA BAŞLADIM. HAP 28 GÜNLÜK DÜ. YANİ28 TANE HAP VARDI. HAP BİTELİ 1 HAFTA OLDU VE BEN HALA ADET OLMADIM .ÖLE KORUNMASIZ İLİŞKİYEDE GİRMEDİK. AMA NEDEN OLMADIM. HAMİLE OLABİLİRMİYİM. GEÇTİĞİMİZ 2 3 GÜN SADECE ÇOK AZ KAHVERENGİ AKINTI GELDİ .BU NE DEMEK SİZCE. HAP BİTTİKDEN SONRA DA TEKRAR KULLANMADIM.KORKTUM. YARDIM EDDİİİNNNNN
  4. Adet belirtileri

Adet belirtileri

Adet belirtileri ne zaman başlar? Ve belirtiler arasinda en çok görülen nedir ?
  5. adet gecikmesi

adet gecikmesi

merhaba. En son 30/08/2016 da adet oldum. Normalde adet donemim 32-34 gun arasinda degisir ama temmuz ayindada adetimden 5 gunluk bi gecikme yasamistim ve adetim 30/07/2016 da gelmisti. Bu ay cinsel illiski yasamadim sadece 4 eylulde perina bolgesine zevk suyu gelmisti ve ben hemen silmistim baskada hic bir iliskim olmadi. 1 bucuk hafta once kadar grip oldum. Dun 7/10/2016 da idrar testi...

Sayfayı Paylaş