Adet, yumurtlama, ovulasyon testi yapanlar burada mı

• Konbuyu başlatan isimbulamiyorum
  • Başlangıç tarihi
I

isimbulamiyorum

Forum Okuru

Merhaba kızlar, bende artık Allahtan çocuk isteyenlerdenim ve inşallah tüm isteyenlere nasip eder. bu zamana kadar hiç kendimi takip etmemiştim. adetim biter bitmez çalışmaya başladık. 1 gün ara ile. neyse ovulasyon testi aldım p... marka. sürekli çift çizgi fakat renkleri ikisinin aynı koyulukta değil. baktım olacak gibi değil. :oops:10 gün yaptım testi adet biter bitmez hep aynı. son adet bitiminden 15 gün e kadar sürekli 2 gnde bir çalışma yaptık. kendimi dinledim 14,15,16 günler sağ kasıkta bir ağrı hemen vurup geçiyor. arada bir ince ağrı .

Akıntı 14 gün yumurta akı gibi gerçekten wc sonrasında da takip ettim kimi zaman . 15,16 gün su gibi akıntıya dönüştü. yumurtlama belirtileri bunlar diyip çalışmaya devam. 15 20 dk yataktan kalkmadım. bacaklarımı kaldırdım. hemen yıkanmadım. bu arada bende başka hiç bir belirti yok göğüs ağrısı ateş gibi. inşallah tutar. çevremde kim varsa adet biter bitmez çalışın diyor. yumurtlama gününü yakalamak için. inşallah hepimizin olurda mutluluğumuzu burda paylaşırız :dance:

Moderatör tarafında düzenlendi:
amin inşalllahhhh:hamileyim:

Geri