gebe
  1. Limpid.

Limpid. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Adet yüzünden bozulan oruc icin nasıl niyet edilir

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında Limpid. tarafından paylaşıldı.

ben gecen sene ramazanın son günü orucluyken adet olmustum ve bozulacagı icin ben de bozdum bu sene tutmak istiyorum ama bu sene tutarken adet yüzünden oldugu icin niyet ederken ne demem gerekiyor ? YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

2. Limpid.

Limpid. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    16 yasındayım bu arada :) , baktım internete bulamadım , dini kitaplarda da yok ? yardım eder misiniz.

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    canım kaza orucu tutacaksınn niyet ederkende niyet ettim allah rızası için üstüme kaza olan orucumu tutmaya de allah kabul etsin :)

4. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu kaza orucuna girer niyet ederken kaza orucumu tutmaya diye niyet etcen

5. Limpid.

Limpid. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yani yine aynı olacak değil mi , normal kaza orucu gibi , tesekkür ederiim :)

6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    evet canım aynıı pazartesi tutabilirsinn kaza orucunu cuma günü oruç tutulmaz tek gün tutulmaz ya ertesi gün yada bi önceki gün tutman lazım cuma günü tutabimek için

Adet yüzünden bozulan oruc icin nasıl niyet edilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geçmiş namazlara nasıl niyet edilir ?

Geçmiş namazlara nasıl niyet edilir ?

Hayırlı aksamlar bızım bır ablamız var bıze dını konularda guzel seyler anlatıyor fakat gecen gun bır soz kafama takıldı namaz kılarken mesela 4 sunnetıne 4farzına dıye nıyet edıyoruz o bıze bızım namaz borcumuz cok o yuzden sunnetıde farz dıye nıyetlenın dedı kafama takıldı sorumu cevap larsanız sevınırım ALLAHA emanet olun
  2. Sabah Namazının Kazasına Nasıl Niyet Edilir

Sabah Namazının Kazasına Nasıl Niyet Edilir

Sabah Namazının Kazasına Nasıl Niyet Edilir dini konularda bilgi sahibi olan arkadaşlarım sizden bilgi bekliyorum.
  3. Oruca Ne Zaman ve Nasıl Niyet Edilir  bilen var mı?

Oruca Ne Zaman ve Nasıl Niyet Edilir bilen var mı?

Oruca Ne Zaman ve Nasıl Niyet Edilir bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarım varsa aranızda lütfen bana cevap versin. Oruca Ne Zaman ve Nasıl Niyet Edilir acaba ben doğru olanı mı biliyorum merak ettim:S
  4. Ramazan Ayında Oruç İçin Nasıl ve Ne Zaman Niyet Edilir ?

Ramazan Ayında Oruç İçin Nasıl ve Ne Zaman Niyet Edilir ?

Oruca Ne Zaman Niyet Edilir Oruca Niyet Ne Zaman ve Nasıl Edilir Ramazan ayının gelmesine 2 aydan az bir süre kala, şimdiden tüm ibadetlerimizin kabul olmasını Allah'tan diliyoruz melekler :) Bu yazı dizimizde bilmeyenler ve öğrenmek isteyenler için Ramazan ayı içinde tutulacak oruca ne zaman niyet edilir, nasıl niyet edilir bu soruların cevaplarını arayacağız .. :) Orucun sahih olması...
  5. Yüz felci nasıl tedavi edilir?

Yüz felci nasıl tedavi edilir?

Kadın ve erkeklerde eşit derecede görülebilmekte, bunun yanı sıra kış aylarında daha fazla ortaya çıktığı bilinir, fakat bu tamamen uydurmadır. Yılın her mevsiminde yüz felci ile karşılaşmanız mümkündür. Yüz felci kişiye bağlı olarak çok farklı şekillerde kendini gösterir. Bazen çok hafif olarak görülür ve kişi güldüğü an da yüz felci anlaşılır. Yüz felci hızlı ilerleyen bir hastalıktır ve...

Sayfayı Paylaş