gebe
  1. ilyss

ilyss Forum Okuru

adetden once ve sonra ılışkıye gırdık hamılelık

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ilyss tarafından paylaşıldı.

en son 13aralıkda adet oldum bıtelı 10 gun olacak adetden once ve sonra ılışkıye gırdık hamılelık belırtılerım var sızce hamıle olabılırmıyımm cvp lutfennnnn?

adetden once ve sonra ılışkıye gırdık hamılelık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dugunden once ve sonra:D:D:D:D:D:D

dugunden once ve sonra:D:D:D:D:D:D

Düğünden önce ERKEK: ELBETTE, BEN ARTIK DURAMIYORUM! KADIN: GIDEYIM MI? ERKEK: HAYIR, AKLINDAN BILE GECIRME KADIN: BENI SEVIYORMUSUN? ERKEK: ELBETTE KADIN: BENI HIC ALDATDIN MI? ERKEK: HAYIR, BOYLE BI SHEY NASIL AKLINA GELEBILIR? KADIN: BENI OPUCEKMISIN? ERKEK: EVET KADIN: BENI DOVUCEKMISIN ? ERKEK: HIC BIR ZAMAN KADIN: SANA INANABILIRMIYIM? Düğünden sonrası için aşağıdan yukarı...
  2. Adetten 10 gun Once Hamile Kalanlar :)

Adetten 10 gun Once Hamile Kalanlar :)

kizlar yepyeni bir forum aciyorum.. ve yumurtlama gununde degilde yumurtlama gununden sonra hamile kalanlar varsa hikayelerini paylasmalarini cok isteriz... insallah actigim bu yeni forum butun melekelere sans ve ugur getirsin:dilektut:. ve Allah kucuk meleklerimizi bizlere armagan etsin insallah..:ebebek:
  3. Doğumdan Sonra Adet Düzensizliği ve Adet Görememe

Doğumdan Sonra Adet Düzensizliği ve Adet Görememe

doğumdan yaptım adet düzensizliğim var ne yapmalıyım,doğum yaptım adet olmadım nedeni nedir,doğumdan sonra adet düzensizliği neden olur,doğumdan sonra adet düzenliği ve tedavisi hakkında bilgiler Uzun bir gebelik süreci, birçok değişiklikler yaşandıktan sonra artık lohusa dönemi gelmiştir. Bu dönemde de annelerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de adet düzeni ve doğumdan sonra...
  4. HAMILELIKTE NORMAL ADET GOREN VARMI

HAMILELIKTE NORMAL ADET GOREN VARMI

HAMILE KALIPTA NORMAL ADET OLAN VARMI ACIL CEVAPPPPP LUTFENN
  5. HAMILELIK

HAMILELIK

Kızlar 1 kasım adet donemim bitiş 5 yada 6 eşimle korunmasız iliskim 13 kasım. Yumurtlama tarihime yakın değil. Hamilelik olma ihtimali yok mudur ?

Sayfayı Paylaş