gebe
  1. Balpetegi

Balpetegi Forum Okuru

Adete 3 gün kala hamilelik belirtileriniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Balpetegi tarafından paylaşıldı.

Merhaba herkese, benim reglime 3 gün var ancak 1 haftadır hafif mide bulantısı, kasık batması, kasık ağrısı, karın ağrısı sanki hastalanacakmışım gibi, göğüslerimde şişkinlik hafif sızlama, mide yanması, uyku hali, ağız kuruluğu mevcut. Ne dersiniz??? Dün test yaptım belli belirsiz çok hafif bir siliklik Ama negatif çıkmasından çok korkuyorum :(

2. Ayni tepkileri benim vücudum da veriyor adetime uç gün var ve hasta olmak dan çok korkuyorum ama sanki hasta olacak gibiyim :( yumurtlama dönemini hesaplayarak denemeler oldu ama bakalim hayirlisi hepimiz icin

Adete 3 gün kala hamilelik belirtileriniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bthcg adete 4 gün kala 1.2

bthcg adete 4 gün kala 1.2

arkadaslar benim gibi olan daha sonra yükselen yada adet olan vARMI
  2. Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

En Erken Hamilelik Belirtileri Çok Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hamilelikte mide bulantısı, hamilelikte bacak ağrısı ve baş ağrısı gibi en erken hamilelik belirtileri içeren konularımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve gebelik şüphesi olan tüm misafirlerimiz için çok erken hamilelik belirtileri nelerdir bu yazımızda konu alıyoruz arkadaşlarım. Gebelik belirtisi...
  3. adete üç gün var belirtilerim çok hamile miyimdir

adete üç gün var belirtilerim çok hamile miyimdir

.benim sorunum adetime 2-3gun var busabah inanilmaz vucudumda kırgınlık ve halsizlik var(bel agrisi,bacaklarda agri ,kollarimda agri,omuzlarda sırtımda agri,kasiklarda agri,sol göğüste agri ,üşüme)sizce hamilemiyimYoksa baska bir hastalik belirtisimidir
  4. Adete 1- 3 gün kala hamile kalınır mı ?

Adete 1- 3 gün kala hamile kalınır mı ?

Gebe kalmak için gebeliğin ne zaman ve hangi günlerde oluştuğunu bilmek lazım.Gebelik için ayda 6 altın gün var.Bu altın günler yumurtlama günleridir.Yani adetin ilk gününden itibaren 11 ,14 ila 17 nci günler arasıdır.Bu kural adeti düzenli olan bayanlar için geçerlidir.Bu konuyu detaylı anlatıcaz lakin öncesi Yumurtlama kaç gün sürer , Yumurtlama kaçıncı gün olur adlı konularımızı da...
  5. Adete 8-10 gün kala test yaptım negatif hamilemiyim ?

Adete 8-10 gün kala test yaptım negatif hamilemiyim ?

Gebelik elde etmek isteyen bayan lar tarafından , sayfamıza gebelik testleri ile ilgili sıklıkla sorular yöneltilmekte. Bu sorular dan biri adetime 10 gün kala gebelik testi yaptım , sonuç kesinmi dir? Gebelik testi ile ilgili benzer soruları çok sık aldığımız dan bu konuya açıklık getirmek için bu makaleyi hazırlama gereği duyduk. Gebelik testi ne zaman yapılır, adete 8-10 gün kala...

Sayfayı Paylaş