gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adete üç gün var belirtilerim çok hamile miyimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

.benim sorunum adetime 2-3gun var busabah inanilmaz vucudumda kırgınlık ve halsizlik var(bel agrisi,bacaklarda agri ,kollarimda agri,omuzlarda sırtımda agri,kasiklarda agri,sol göğüste agri ,üşüme)sizce hamilemiyimYoksa baska bir hastalik belirtisimidir adet-sancısı.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016 14:03
  2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Hamilelik planlayan kadınların bir çoğunda yaşanan psikolojik beklentilerden dolayı bunların olması mümkündür çünkü hamileliğin ilk başlarında bu denli yoğun belirtiler görülmez... Umarız dilediğiniz hamilelik en kısa zamanda gerçekleşir.. :bebeğim:

adete üç gün var belirtilerim çok hamile miyimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime üç gün var hamile miyim

adetime üç gün var hamile miyim

hamile miyim hamılelık testi aldım sonuç negatıf cıktı ama 4 5 gün adetimi geçti testin sonucu doğrumudur, adet olmamaın sebebi başka ne olabılır normalde cok düzenliydi
  2. Adete 3 gün kala hamilelik belirtileriniz

Adete 3 gün kala hamilelik belirtileriniz

Merhaba herkese, benim reglime 3 gün var ancak 1 haftadır hafif mide bulantısı, kasık batması, kasık ağrısı, karın ağrısı sanki hastalanacakmışım gibi, göğüslerimde şişkinlik hafif sızlama, mide yanması, uyku hali, ağız kuruluğu mevcut. Ne dersiniz??? Dün test yaptım belli belirsiz çok hafif bir siliklik Ama negatif çıkmasından çok korkuyorum :(
  3. Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

Çok Erken Hamilelik Belirtileri nelerdir haydi gelin öğrenelim

En Erken Hamilelik Belirtileri Çok Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Hamilelikte mide bulantısı, hamilelikte bacak ağrısı ve baş ağrısı gibi en erken hamilelik belirtileri içeren konularımızdan sonra, şimdi de siz sevgili melek'lerimiz ve gebelik şüphesi olan tüm misafirlerimiz için çok erken hamilelik belirtileri nelerdir bu yazımızda konu alıyoruz arkadaşlarım. Gebelik belirtisi...
  4. adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

slmm benım su sorum su adetim 10 gün gecıktı saglık ocagında ıdarar testı yaptırdım negtıf çıktı kasıklarım agryo kanamam gelcek gıbı karnıma agrılar gırıyo halsızlık var uzerimde aylık konrtolerımde hıc bı sorunum yoktu acaba ne olmus olabılır kıı kafam karmakarısık adet duzesızlıgımde yok hap falanda hıc kulanmadım neolabılır kı şimdiden teşekkur ederim hepınıze...
  5. Hamile Miyimdir?

Hamile Miyimdir?

Detaylı bir şekilde size anlatacağım Şimdi 2 Mayıs günü en son regl oldum 7-8 Mayıs tarihleri arasındada bitti. 19 Mayısta cinsel ilişkiye girdik ve koruma kullanıyorduk. Prezervatifin üst kısmı kalkıktı ve onu düzeltti aşşağı doğru tam gelicek şekilde yaptı. Sonra kocamın kasık bölgesinde beyaz renkte bir şey vardı ilk başta prezervatifi aşşağı kaydırdığı için olabiliceğini düşündük sonra...

Sayfayı Paylaş