gebe
  1. sanane1712

sanane1712 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif cıktı ertesi gün hapı içmiştim 20 gün önce sizce nedr

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında sanane1712 tarafından paylaşıldı.

adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif cıktı ertesi gün hapı içmiştim 20 gün önce sonra bir kac damla kan geldi sürtünme yoluyla ilişkiye grdk üstüne bosalmada olmadı

adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif cıktı ertesi gün hapı içmiştim 20 gün önce sizce nedr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ertesi gün hapı adeti geciktirirmi

Ertesi gün hapı adeti geciktirirmi

ertesi gün hapı adet geciktirirmi ertesi gün hapı adeti geciktirirmi adeti etkilermi günü geciktirimi nedenler ertesi gün hapı, ertesi gün hapı kullanımı, ertesi gün hapı nasıl kullanılır, ertesi gün hapı adet, ertesi gün hapı adet düzensizliği, ertesi gün hapı adet gecikmesi, ertesi gün hapı adet geciktirirmi, ertesi gün hapı adeti geciktirirmi, ertesi gün hapı adet düzeni, ertesi gün hapı...
  2. Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Kızlar adetinm 1 gün geciktiğinde yada 2 3 4 yada 5 gün geciktiğinde ben evde yapılan gebelik testlerinden alsam hamile olduğum ortaya çıkar mı? birde kesin sonuç olur mu ? Olmaz ise acaba hangi testi yaptırmam gerek heyecandan ölecem çabuk cvp verin ya bana :)))
  3. adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

slmm benım su sorum su adetim 10 gün gecıktı saglık ocagında ıdarar testı yaptırdım negtıf çıktı kasıklarım agryo kanamam gelcek gıbı karnıma agrılar gırıyo halsızlık var uzerimde aylık konrtolerımde hıc bı sorunum yoktu acaba ne olmus olabılır kıı kafam karmakarısık adet duzesızlıgımde yok hap falanda hıc kulanmadım neolabılır kı şimdiden teşekkur ederim hepınıze...
  4. adetim 10 gün gün gecikti

adetim 10 gün gün gecikti

2 yıllık evliyim bebek istedğim için doktora gittim adetlerimde düzensiz di doktor hormon testi ve ulrason verdi ultrason da 5mm kist varmış yumurtalıkta ve hormon testi için adetli gitmem gerekiyomuş ama adetim mart 25 de olacaktım ama bugun ayın 7si ben adet olmadım hiçbir adet belirtim yok test yaptım ama negatif çıktı lütfen böyle bişey yaşayan cevap yazarmı..?
  5. Ella ertesi gün hapı

Ella ertesi gün hapı

Merhaba ben 1 ay içerisin de iki kez ella kullandım adetim de 10 günlük bir gecikme var bu ilactan kaynaklı olabilirmi? Her ihtimale karşılık test yapmalımıyım ??

Sayfayı Paylaş