gebe
  1. Gamzeyagci34

Gamzeyagci34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Adetim 3 gün gecti halim yok hamilelik olabilir mi bu kızlar ?

Konu, 'Kadınca' kısmında Gamzeyagci34 tarafından paylaşıldı.

benim adetim normalde çok düzenlidir.. 3 gündür adetim gecikti ve ben cok halsizim sürekli uyku halindeyim.. Ve bundan 5 gün önce bel ahrısından yolda düşüp bayıldım hastanede kan testi yaptılar ama gebelik gözükmedi.. Sizce erken oldugu için gözükmeme ihtimali oluyo mu ? Çok cocuk istiyorum adet-gecikmesi-306x185.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016 13:44
  2. handetatmaz

handetatmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba çıkan değeri bilmiyoruz + Değeriniz nedir ?

4. Merve^^

Merve^^ Forum Okuru

Adetin normalde çok düzenliyse hamile olabilirsin. Benim de adetlerim çok düzenlidir, günüm şaşmaz. Ben de adetimin gecikmesinden ötürü şüphelenmiştim 1 hafta sonra falan test yapmıştım pozitif çıkmıştı. Aklıma gelen ilk şüphe hamile olabileceğim yönündeydi, kaldı ki öyle de oldu. Bebek istediğim için bu sonuçtan çok memnun kalmıştım. Şimdi oğlum 5 yaşında Allah herkese nasip etsin.

Düzenli şekilde adet olmak şüphesiz hem sağlık açısından hem de kişisel açıdan süper bir şans. Adeti düzenli olduğu halde gecikme yaşayan hanımlarda gebelik yüksek bir ihtimal; buna hem kendimden hem arkadaşlarımdan şahit oldum. Hayırlı olsun diyelim artık. Güle güle büyüt bebeğini. :baby::baby::baby:

Adetim 3 gün gecti halim yok hamilelik olabilir mi bu kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Kızlar şu anda adet dönemimin yani mensimin üzerinden toplamda 5 gün geçti belki geç cevap yazarsınız diye bir gün erken bir günde geç yazdım ondan 4 5 yada 6 dedim. Acaba şimdi tahlil yapsam sonuç alabilir miyim ? Hamile olabilir miyim kızlar cvp bekliyorum. Allah isteyen her kuluna anneliği tattırsın inşallah.
  2. Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler
  3. Ağustosta adet oldum bu ay adet olmadım hamile olabilir miyim

Ağustosta adet oldum bu ay adet olmadım hamile olabilir miyim

Merhabalar ağustos ayının 19unda adet oldum bu ayda 15inde oldum. hangi tarih aralığında hamile kalabilirim. Bu hususta bana yardımcı olabilir misiniz kızlar lütfen
  4. gebelik adetin bittiği gün olabilir mi ?

gebelik adetin bittiği gün olabilir mi ?

mrb hanımlar size bir sorum olacak ben iki ay kdr kistim yüzünden adet gecikmesi yasiyordum ve d.k.hapı kullandım ama 3.ay bıraktım yarıda ve adet oldum sonrasında da çocuk istedik esimle ve bugün adetim 3gun geçmiş oldu. karın ağrısı ve akıntı çok var. sizce hamile olabilir miyim. yoksa ilacı bıraktığım için kalmama sansizligim var mi beni bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim
  5. Adetimden 3 gün sonra tersten ilişki yaşadım hamileliğim olabilir mi

Adetimden 3 gün sonra tersten ilişki yaşadım hamileliğim olabilir mi

Benm adetim 3 gun önce bitmisti sevgilimle tersten iliskiye girdik iç çamasirimin arka tarafi islanda sildik falan bu gunde az bsy kan geldi tam kan gibide deildi intaap gibi bsy hamilemiyim acaba ?

Sayfayı Paylaş