adetim 4 gün gecikti yardiminiza ihtiyacim var

Cnm bi kaç gün bekle sonra test yaptır benimde subatin 2 si olmuştum ama bu ay daha olmadm 4 gun gecikti olucakmışım gbi inanılmaz bi bel ağrım var ve beyaz akıntım var hayırlısı bakalımm

Mrblar yeni kaydoldum bende subatin 2 sinde adet olmustum bu ay olmadim cok uykum gelior belim agrior arada kasigimin sol tarafinda biseler seyirior bazen beyaz akintim var bide sizce hamilemiyimdir

Mrblar yeni kaydoldum bende subatin 2 sinde adet olmustum bu ay olmadim cok uykum gelior belim agrior arada kasigimin sol tarafinda biseler seyirior bazen beyaz akintim var bide sizce hamilemiyimdir

Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun..Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil.Bu yanıltıcı olabilir.Gecikmeniz için test yapın..

Bana da yardımcı olurmusunuz? Anne olmayı çok istiyorum 2 senedir evliyim hiç korunmamamiza rağmen hamile kalamadim şu an adetim 4 gun gecikti ne yapmam gerekiyo bilmiyorum bundan 3 ay öncede 10 gecikmisti bu yüzden ümitlenmek istemiyorum.lütfen yardımcı olun ...

[album=large]61[/album]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Iyi gunler benim bir sorum olucak adetime bi kac varken idrar testi yaptim gozle gorulebilicek kadar silik ikinci cizgi cikti. Test kurumaya basladikta çizgii iyice belirginlesti acaba gebelik var midir yoksa testin kendinde olan birsey midir?

Merhaba ;
Gebelik testi beklenen menste gecikme olursa doğru sonuç verir.Plano testlerde hatalı sonuç almak mümkün.Testin bekleme süresi kullanım bilgilerinde yazıyor.Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa hcg testi yapın net sonuç alırsınız.

Geri