gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adetım 6 gün gecikti doktora gıttım kan testi yaptılar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

adetım 6 gün gecikti doktora gıttım kan testi yaptılar negatif cıktı orda çözelti iynesi vurdular 4 5 gune adet görürsün dedı doktor hala adt göremedim kafayı yiycem napmalıyım lütfen yardım edın

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimin sorduğunuz soruyla alakalı yazımıza BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz

geçmiş olsun sevgiyle kalın

adetım 6 gün gecikti doktora gıttım kan testi yaptılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptırdım

benim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptırdım

gebelik Mrb. benim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptırdım negatif cıktı ama baş dönmem halsizlik ve mide bulantım var ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunz:fear:
  2. Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi

Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi

Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi fakat ben o heyecanla soramadım bu değer normal mı kaç haftalık hamileyim diye
  3. adetim iki gün gecikti hamilemiyim

adetim iki gün gecikti hamilemiyim

günaydın slm arkadaslar size bi sorum olacaktı cvblarsanz sevinirim ... adetim iki gün gecikti bu sabah ikinci günü kahverengi gibi pembemsi bise gelmiş rengini tam anlayamadım kasıklarm hafif agrıo acaba hamile kalma sansım varmı yani bu bi belirti olabilir mi
  4. adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı

adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı

Arkadaşlar adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı acaba hamile değilmiyim
  5. adetim 10 gün gün gecikti

adetim 10 gün gün gecikti

2 yıllık evliyim bebek istedğim için doktora gittim adetlerimde düzensiz di doktor hormon testi ve ulrason verdi ultrason da 5mm kist varmış yumurtalıkta ve hormon testi için adetli gitmem gerekiyomuş ama adetim mart 25 de olacaktım ama bugun ayın 7si ben adet olmadım hiçbir adet belirtim yok test yaptım ama negatif çıktı lütfen böyle bişey yaşayan cevap yazarmı..?

Sayfayı Paylaş