gebe
  1. lettuce35

lettuce35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

adetim bitmiyor 16 günden beri hastayım yardım edin bana ne oluyor!!!!

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında lettuce35 tarafından paylaşıldı.

slm melekler.5 aylık evliyim.adetim 5 gün geç geldi ve 15nde hastalandım ve doğum kontrol hapı kullanmaya başladım.(yasmin) daha sonra adetimin 5 günde bitmesini beklerken adetim 16 gün oldu hala bitmedi geliyor. dr gittim ultrasonda birşey görmediğini ufak kistlerimi atmış olabileceğimi söyledi. geçen ay korunmadık ama hastalandım hastalanınca da çocuğu erteledik ve doğum kontrol hapı kullandım. 3 gün önce doktora gittim ve bana progestan diye bir ilaç verdi adetimin artık bitmesini istedim.progestanın ile bir kaç gün içinde adetimin kesileceğini söyledi ama geliyo.bilgisi olan yazsın lütfen bana ne oluyo anlamıyorum.geçen ay korunmadık diye hamile kaldım daüstüne mi görüyorum yada dış gebelik mi oluştu yoksa gerçekten bu eziyet bitici birşeymi.test yapıyorum negatif çıkıyor.... yardım acil...

2. aysima_

aysima_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    valla pek bse dıyemıcem ama dr dedı gbı kıst sorunun varsa 16 gun dedıl 16 ay bile gelebılır ben 1 5 yıl adt olmustumm kıstlerden dolayı hap verdı ısmını hatırlamıom dedın gıbı gecırı 1 gunde dedı gectı gecmeseydı kurtaj edıp durdurcas kanamayı dedı yınede baska bı dr daga gorunn aksatma ıhmal etme

3. lettuce35

lettuce35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol cnm teşekkr ederim ilgin için en kısa zamanda dr tekrar gitmem lazım :grev:

4. lettuce35

lettuce35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adetim sonunda bitti çok mutluyum progestan ii geldi sanırım ilgin için teşekkr ederim aysimacım :)

adetim bitmiyor 16 günden beri hastayım yardım edin bana ne oluyor!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana yardım edin

bana yardım edin

DRUM PROJESİ KAPSAMINDA, SORTİE'DE ÖNCEKİ AKŞAM YAŞAR SAHNEYE ÇIKTI. Müziğin birleştirici gücünü kullanarak, farklı kültürleri ortak bir noktada buluşturmayı amaçlayan Drum projesi, etkinliklerine bu yaz 'Drum Live Sortie' konserleriyle devam ediyor. Proje kapsamında, Sortie'de önceki akşam Yaşar sahne aldı. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Yaşar, 'Dün akşam maçı seyrederken çok üzüldüm ama...
  2. Lütfen bana yardım edin :(

Lütfen bana yardım edin :(

Selam güzel melekler benim biraz uzun bi hikayem var sıkılmayıp okur ve bana bi tavsiye verirseniz beni çok mutlu edersiniz başlıyoruz Ben çiçeği burnunda 3 aylık evli bi bayanım.Eşimle herşey çok güzel başladı.İkimiz de birbirimizi deliler gibi seviyorduk(ben hala da seviyorum).Ama ne olduysa eşim bana bir anda olur olmadık bi sürü yalanlar söylemeye başladı.Kredi kartım ondaydı kullandı ben...
  3. ne olur bana yarim edin caresiz kaldim

ne olur bana yarim edin caresiz kaldim

esimle aramdaki mesafeyi bi türlü kapatamiyorum 4 yil oldu evleneli ama hala bana uzak ben onun icin elimden gelenin en iyisini yapmaya calisiyorum hatta hic bir kadinin yapmica seyi bile yaptim ne mi?esimin eski sevgilisinden bir cocugu var ve hic görmemisti onun üzülmesine dayanamadim ve gittim kadini buldum cocugu göre bilmek icin konustum bunu sadece esim icin yaptim ve söyle düsündüm...
  4. Kızlar.. Bana yardım edin..!

Kızlar.. Bana yardım edin..!

kızlar mekanı sevgilimi tekrar nasıl kazanırım sevgilime ne desem aldatan erkekler korksun Merhaba Melekler çok zor durumdayım. Sevgilimle ayrılmanın eşiğindeyiz.. Ne yapsam, ne desem ona herşeyim batıyor. Sürekli dırdır yaptıgımı söylüyor. Sürekli onu bunaltıyomusum.. Sizce onu nasıl geri kazanabilirim? Onu kaybetmek istemiyorum. 2 senedir birlikteyiz.. Aslında demek istediğim şudur...
  5. hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim merhabalar..ben en son ocak 27 de adet oldum ve bu ay hamile kalabilmek için günleri takip ettim..merak ettiğim şu an miğdemde ekşime var sağ kasığımda bir batma hafif bulantı var.25 günde bir adet oluyorum ocak 15 te kantahlili yaptırdım değer0,100 çıktı yani negatif acaba çıkmama ihtimali olabilirmi .şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş