gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adetim gecikti hamile miyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben 1 aylık evliyim ve hiç korunmadım adetim 5 gün gecikti.midem bulanıyo basım dönüyo v sanki karnımın içinde bişeyler oluyo belirtileri var nerdeyse ama testler hep negatif daha kan testi yaptımadım ama böyle bişe yasyıpta hamile oldugunu ögrenenler bana mutlu haber verin nolur cok istiyorum bu bebeği............

2. Ayşegül Tanrıverdi

Ayşegül Tanrıverdi Forum Okuru

Bende burayı takip ediyorum. Bence kan testini hemen yaptırma sonucu hüsran olmasın bende hep hüsran oluyor çünkü 10-15 gün süre zarfında bekledikten sonra ki bana kalırsa sen 5 gün sonra yaptırabilirsin. Kandan gebelik testi var adıda BETA HCG bir saatede sonuç alıyorsun. Ondan yaptırabilirsin. Buradanda sonucu paylaşırsan sevinirim.
    Allah cümlesinin kucağını doldursun innnşallah.
    Ayşegül.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
  4. yaren8

yaren8 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm benim kızımda 15 gun gecikmenin ardından hamilelik oldunu ögrendik geç döllenme olmuş olabilir biraz daha gecikince yeniden tekrarla yada kan testi en garanti

5. şakamatik

şakamatik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    meraba arkadaş bende aralıgın 8 hasta olmuştum bugun ocagın 8 i,6 aylık evliyim ve bebek sahibi olmak istiyorum şupheleniyorum acaba hamilemiyim diye iştahım açık her zamnkinden fazla yemek yiyorum
    ara ara adet olacakmışım agrı giriyo ama bakıyorum birşey yok ara ara bulantım var ama hiç kusmadım sizce ben hamilemiyimşlar

6. şakamatik

şakamatik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ne zamn test yapmam lazım bana bilgi verebilirmisiniz

adetim gecikti hamile miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti acaba hamile olabilir miyim nelere bakmam gerekiyor arkadaşlarım. Öyle belirti yok ta çok uykum geliyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi yardım lütfen :S
  2. adetim geçikti hamile miyim

adetim geçikti hamile miyim

10 gün önce erkek arkadaşımla korunmadan ilişki yaşadım. bugunlerde adet olmam gerekirdi , ama geçikti hamilelik riskim var mı,
  3. Hamileyim adet mi görüyorum ?

Hamileyim adet mi görüyorum ?

Kızlar hamileyim ve regle benzer yani adete benzer kanamalarım var acaba ben adet mi görüyorum yoksa korkmalımıyım anlayamadım bilgisi olanlar bana yazabilir mi lütfen. Ne yapayım şimdi ben.
  4. sol kasığımda aşırı ağrı var adetim gecikti hamile olabilirmiyim

sol kasığımda aşırı ağrı var adetim gecikti hamile olabilirmiyim

2 senelik evliyim kistim var bebek istiyoruz ama olmuyo adetim her ay gecikiyo ve oluyo bu ayda olucak diye korkuyorum ama olursada allahtan olmzsada allahtan neyse adetime geri dönüyorum çok düzensiz bundn 5 gün önce sağlık ocağında test yaptırdım sonuç negtif ve pisikolojik de çöküntü oluyo her an adet olucakmışım gibi ama kendimi de alıştırmaya çlışıyorum yardım istiyorum
  5. adetim gecikti  yoksa ağrı kesicşlerden mi yardıııııııım

adetim gecikti yoksa ağrı kesicşlerden mi yardıııııııım

Geçenayki adetimle arada34 gun oldu acaba hamile miyim bilmiyorum hep hüsran ile sonuçlandığı için test yapmaya korkuyorum ben bir ameliyat geçirdim burnumdan bu ay acaba ondanmı gecikti adetim yada ağrı kesiciler ve antibiyotikler gebeliğe manimi lütfen yardıııııııııııım

Sayfayı Paylaş