gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adetim geçikti hamile miyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

10 gün önce erkek arkadaşımla korunmadan ilişki yaşadım. bugunlerde adet olmam gerekirdi , ama geçikti hamilelik riskim var mı,

adetim geçikti hamile miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetim gecikti hamile miyim

adetim gecikti hamile miyim

ben 1 aylık evliyim ve hiç korunmadım adetim 5 gün gecikti.midem bulanıyo basım dönüyo v sanki karnımın içinde bişeyler oluyo belirtileri var nerdeyse ama testler hep negatif daha kan testi yaptımadım ama böyle bişe yasyıpta hamile oldugunu ögrenenler bana mutlu haber verin nolur cok istiyorum bu bebeği............
  2. Adet oldum ama hamile olabilir miyim ?

Adet oldum ama hamile olabilir miyim ?

Erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık ondan sonra 5 kez adet oldum ama eskisine göre çok azdı.8 kilo aldım ve karnım davul gibi şişiyor yemeklerden sonra özellikle.Eskiden hiç olmazdı.Sizce ben hamile olabilir miyim ? Bir kez test yaptım negative çıktı.
  3. Hamileyim adet mi görüyorum ?

Hamileyim adet mi görüyorum ?

Kızlar hamileyim ve regle benzer yani adete benzer kanamalarım var acaba ben adet mi görüyorum yoksa korkmalımıyım anlayamadım bilgisi olanlar bana yazabilir mi lütfen. Ne yapayım şimdi ben.
  4. Hamile miyim Adet görüyorum bu olabilir mi

Hamile miyim Adet görüyorum bu olabilir mi

Merhaba melekler sizlere bir sorum olacak. Ben merak ediyorum da acaba Hamileyken duzenli adet gorulur mu ? Bu mümkün mü bununla ilgili hamile iken düzenli adet gören hatta adet diye hamile olduğundan şüphelenmeyen ama hamileliği daha sonra ortaya çıkan kişiler var mı merak ediyorum. Teşekkürler.
  5. Adetimde 5 gün gecikme var hamile miyim ?

Adetimde 5 gün gecikme var hamile miyim ?

merhaba ben 1 aylık evliyim gecen ay 24unde adet oldum fakat şuan 5 gun gecikmem var. doktora gittim 2 hafta öncesinde kan testi yaptırdım negatif cikti şuan 5 gun gecikmem oldu acaba hamilemiyim lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş