gebe
?

sizce hamile olabilirmiyim ?

1. evet

oy sayısı 0
    0,0%
  2. hayir

oy sayısı 0
    0,0%
  1. asli arslan

asli arslan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında asli arslan tarafından paylaşıldı.

Merhaba.. Dogum kontrol hapini birakali 4 ay oldu. Her ay umutla bekliyorum gebe olmayi ama malesef her ay hayal kirikligina ugruyorum.
    Bu ay adetime 1 hafta kala kahverengi akintim old. Iki gun ust uste birkerelik.
    Dün adetim gelmesi gerekti ve hala gelmedi. Zaman gectikce daha cok heycanlaniyorum. Yarin gebelik testi yapicam gelmezse. Iki gundur de surekli wc ye cikiyorum. Ve bi kac gun siskinligim vardi. Bugunde hafif kasik agrilarim basladi. Beklemek cok zor...

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konuyu geç gördüm ama şimdi buraya yazacak birşeyde yok, :) umarız konunuzu görür ve hamile kayıp kalmadığınızı siz yazarsınız :)

adetim gecikti.. hamilemiyim acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum. bende 5 aylık evliyim. evlendiğimden beri 18 ile 20 günde bir adet oluyorum ama bu ay 30 gün oldu hala adet olmadım 4 gün önce test yaptım negatif çıktı:(:( ne yapmam gerekiyor acaba hamlemiyim biri bana yol gösterse sevinirim. şimdiden teşekkür ederim...
  2. adetim iki gün gecikti hamilemiyim

adetim iki gün gecikti hamilemiyim

günaydın slm arkadaslar size bi sorum olacaktı cvblarsanz sevinirim ... adetim iki gün gecikti bu sabah ikinci günü kahverengi gibi pembemsi bise gelmiş rengini tam anlayamadım kasıklarm hafif agrıo acaba hamile kalma sansım varmı yani bu bi belirti olabilir mi
  3. Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Kızlar adetinm 1 gün geciktiğinde yada 2 3 4 yada 5 gün geciktiğinde ben evde yapılan gebelik testlerinden alsam hamile olduğum ortaya çıkar mı? birde kesin sonuç olur mu ? Olmaz ise acaba hangi testi yaptırmam gerek heyecandan ölecem çabuk cvp verin ya bana :)))
  4. adetim gecikti acaba hamilemiyim bebis bekliyen kizlar yardim

adetim gecikti acaba hamilemiyim bebis bekliyen kizlar yardim

kizlar ben mayis 3 te evlendim geciktirici kullandim mayis 7 sinde adet oldum kasiklarim agiriyor ve adetim gecikti kendimi yedim yedim bitirdim bana yardim edin dusunmekten dua etmekten kendimi alamiyorum insallah hamileyimdir benim gibi bu durumda olan var mi ?
  5. Adetim gecikti hamilemiyim

Adetim gecikti hamilemiyim

Merhaba benim adetim gecikeli 6 gün oldu dün hem idrar hem kan tahlili yaptırdım ama negatif çıktı hamile olma şansım var mı ?

Sayfayı Paylaş