gebe
  1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

adetim geçti yardım...

Konu, 'Gebelik' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

kızlar ben en son 27 mayısta adet oldum adetlerim son 3 aydır falan en fazla 2-3 gün oynuyordu.gecikme olduktan 3 gün sonra falan test yaptım kanda bhcg 0.1 çıktı evde test yaptım yine bişey yok.şuan 9 gün geçti bende hiçbişey yok.göğüslerim hala şiş.dün predictorle test yaptım testin içini açıp bakınca gölge gibi bişey var ama çok belli bişey değil.kanda negatif çıkıpta sonradan hamile olduğunu öğrenen varmı?acaba geç döllenme olduysa en geç hangi günlerde olurki adetime bir hafta kala falan hamile kalmış olsam ancamı çıkıcaktır acaba testte?

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    canım bende yapmışstım testin içini açıp baktığında gölge gibi dedğin şey idrarın saladıkça oynar gölge gibi. ama bu kadar gecikme varsa bi kan testi daha öneriyorum

esgiii bunu beğendi.
  3. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    yarın gidicem kana zaten bakalım yarın belli olucak tşekkürler.

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

canım bende kızıma hamileyken aynı şeyi yaşadım hatta 9. haftaya kadar bebeğin kalp atışı bile duyulmadı. Normalde 6. haftada duyulurmuş kalp atışı. doktorum geç döllenme teşhisi koymuştu. Kesin emin olmadığın sürece hamile gibi düşün kendini ve ona göre hareket et.

adetim geçti yardım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet Sancısı nasıl geçer yardım!

Adet Sancısı nasıl geçer yardım!

adet sancısı, regl sancısı, nasıl geçer, ne iyi gelir, nedeno lur, ne geçirir, iyi gelen bitkiler, bitkisel çözüm, için ilaç, ilaçlar, öneriler, ağrı kesiciler Merhaba Melek'ler... Kadınların %80 gibi bende adet (regl) sancısı çekiyorum ve bu sancıya bazen katlanamıyorum. Bunun için Dolerex ya da aspirin içiyorum kanamayı kesmesin diye ama birde migrenim var:S Sancıya razıyım ama regl...
  2. Adet Döneminde Gece Terlemeleri Olağan mıdır ?

Adet Döneminde Gece Terlemeleri Olağan mıdır ?

Regl Döneminde Gece Terlemesi Normal Mi Regl Döneminde Gece Terlemesi Sevgili melekler, pek çok kadının ortak sorunu adet dönemi zamanı yaşadıkları gece terlemesidir. Bundan çok yakınan ve sıkıntı çeken meleklerimiz için regl döneminde gece terlemesi normal mi sorusunun cevabını vermeye çalışacağız .. Adet düzensizlikleri, ateş basması, gece terlemesi gibi şikayetler genellikle...
  3. Hamile miyim acaba adetim 4 gun gecti

Hamile miyim acaba adetim 4 gun gecti

kizlar merhaba yeni uyeyim ilk konum. ben 4 ay oldu evleneli. 4 aydir adetim 25 gunde bir oluyor. evlenmeden once ayda 1 olurdum. en son 10 temmuzda adet oldim ve 25 gunde bir adet oldugum icin 5i 6si gibi olmam gerekken hala olmadim. batma hissim adet olcakmis gibi sancilarim.var ama adet olamamaktan sivilce doldu yuzumde, gogsume arada batmalar oluyor ayrica asiri akintim var ve...
  4. Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler
  5. Spiralim var adetim geçti hamilemiyim ?

Spiralim var adetim geçti hamilemiyim ?

yardım edin lütfen spiralle hamile kalınırmı :(

Sayfayı Paylaş