gebe
  1. yesilova

yesilova Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

adetim iki gün gecikti hamilemiyim

Konu, 'Gebelik' kısmında yesilova tarafından paylaşıldı.

günaydın slm arkadaslar size bi sorum olacaktı cvblarsanz sevinirim ... adetim iki gün gecikti bu sabah ikinci günü kahverengi gibi pembemsi bise gelmiş rengini tam anlayamadım kasıklarm hafif agrıo acaba hamile kalma sansım varmı yani bu bi belirti olabilir mi

2. kadayıf

kadayıf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    üstüne görmüş olabilirsin eğer devamı gelmezse bi iki gün sonra test yap çıkar.

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yerleşme lekeside olabilir ama yinede çok umutlanma testini yapmadıkça allah hayırlısnı versin inşallah

4. sibel...

sibel... Forum Okuru

slm kizlar ben ilk kez dogum kontrolü hapi kullandim ve 6 tane kalmisti biraktim esimle denedik bi kac kez sonra adet gunum olmadigi 10 da halde agrisiz 7 gun kan geldi bittikten sonra cok denedik 22 sinde adet olmam gerekirken olmadim ve 29 u bugun hamile miyim bilmiyorum bilgilerinzi paylasirsaniz sevinirm

5. böcegm

böcegm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar beniim adetimde 3 gün gecikti bir haftadır midem bulanıyo tansiyonum düşüyo çok halsizm karnım adet olcakmışım gibi agrıyo ama olamıyorum akıntı basladı kii hiç olmazdı hamile olabilrmym

6. Kayıtsız Üyebuse

Kayıtsız Üyebuse Forum Okuru

benim adetim bigün gecikti ama ara ara hafif sancılarm oluyor cabuk acıkıyorum ama fazla yyemyrm akntm oluyor

7. yasemin36

yasemin36 Forum Okuru

ben 2 aylık evlıyım hemen cocugumuz olsun ıstıyoruz.yalnız gecen ay doktora bas vurdum yumurtalıklarımın yavaş çalıştığını söyledı acaba cocugumun olmama rıskı yuksekmı

8. Kalbsiz_Melek

Kalbsiz_Melek Forum Okuru

Aynen canim bende de öyle , cok hamile kalmak istiyorum esimde istiyor , rabbim hayirlisini verir insallah

9. züleyha nur fatsa

züleyha nur fatsa Forum Okuru

kızlarr çok heyecanlıyım . 17.07.2014 de adet olmuştum normalde 14.08.2014 de hasta olmam gerekiyordu olmadım hala. eşimle bi bebeğimiz olmasını çok istiyoruz. umarım eşimin yüzünü güldürme sansım olur :((

çiçekçi kız bunu beğendi.
  10. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba en az 3 günlük bir gecikmeniz olursa test yapın.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum ;)

11. fb izmir cici

fb izmir cici Forum Okuru

2 gün adetım gecıktı sinirlilik durumum var karnımda kasıntı ayrıca haksızlık uyku hali arada mıde bulantısı var hamıle mıyım ki benım durumumda olan var mı

12. tugba simsek

tugba simsek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende iki gun gecikti gebemiyim sence adet olmadim bi sefer adet oldum ama bidahada olmadim 18.9.2014 da bu tahride oluyordum bisefer 18.7.2014 de olmustum lutfen cwvap yazin bana cok istiyorum hayirlisi olsun inaallah

13. guzin firat

guzin firat Forum Okuru

Mrb bayanlar bnm adetinde 8gun gecikti kasiklarm agrio belim cokagrio ama akinti gelio tek sacimi yeni actrdim boyattm cokagr isleer yaptm esya kaldrdm vs.hamilemiyim acaba korkyrm test yapmaya cnku korunuyrz ama anlamadm.

14. yeter sarikaya

yeter sarikaya Forum Okuru

Benim adetim 2 gecikti kasiklarimda aqri batma ve bazen uyusuyo gbi birde bgn bulantim var avuc iclerimde ayaklarimda yanmalar hissediorum ve 4 gecedir uyuyamiyorum sizce test yapmalimiyim hemen..

15. cemre:))

cemre:)) Forum Okuru

Slm.arkadaslar enson adetim 18 eylülde oldu sun 3gun geçti ee bn 27 günde bir adet oluyorum test yaptım negatif çıktı enayi Produktorden aldım..Sonuç negatif:( ama kasiklarim ağrıyor sizce cikmiyabilrmi kesin sonuc hamile ıyim dir lütfen cwp

adetim iki gün gecikti hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim adetim 5 gün gecikti yardım ediiiin

Hamilemiyim adetim 5 gün gecikti yardım ediiiin

Adet gunum tam 5 gün gecti acaba
  2. 2 gün adetim gecikti gebemiyim  iki gündür kahverengi akıntım var

2 gün adetim gecikti gebemiyim iki gündür kahverengi akıntım var

mrh arkadaslar ben araniza yeni katildim bi sorum olacak size adetim biteli 12 gun oldu ve benim iki gundur cok asiri gögüslerim agriyo ve sizliyor karnimda sislik ve agri var sizce hamilemiyim ???
  3. adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

Merhaba.. Dogum kontrol hapini birakali 4 ay oldu. Her ay umutla bekliyorum gebe olmayi ama malesef her ay hayal kirikligina ugruyorum. Bu ay adetime 1 hafta kala kahverengi akintim old. Iki gun ust uste birkerelik. Dün adetim gelmesi gerekti ve hala gelmedi. Zaman gectikce daha cok heycanlaniyorum. Yarin gebelik testi yapicam gelmezse. Iki gundur de surekli wc ye cikiyorum. Ve bi kac gun...
  4. adetim 10 gün gün gecikti

adetim 10 gün gün gecikti

2 yıllık evliyim bebek istedğim için doktora gittim adetlerimde düzensiz di doktor hormon testi ve ulrason verdi ultrason da 5mm kist varmış yumurtalıkta ve hormon testi için adetli gitmem gerekiyomuş ama adetim mart 25 de olacaktım ama bugun ayın 7si ben adet olmadım hiçbir adet belirtim yok test yaptım ama negatif çıktı lütfen böyle bişey yaşayan cevap yazarmı..?
  5. Adetim gecikti hamilemiyim

Adetim gecikti hamilemiyim

Merhaba benim adetim gecikeli 6 gün oldu dün hem idrar hem kan tahlili yaptırdım ama negatif çıktı hamile olma şansım var mı ?

Sayfayı Paylaş