Adetim iki gün gecikti hamilemiyim

yesilova

Hamiş Melek
Adetim iki gün gecikti hamilemiyim
günaydın slm arkadaslar size bi sorum olacaktı cvblarsanz sevinirim ... adetim iki gün gecikti bu sabah ikinci günü kahverengi gibi pembemsi bise gelmiş rengini tam anlayamadım kasıklarm hafif agrıo acaba hamile kalma sansım varmı yani bu bi belirti olabilir mi

yerleşme lekeside olabilir ama yinede çok umutlanma testini yapmadıkça allah hayırlısnı versin inşallah

slm kizlar ben ilk kez dogum kontrolü hapi kullandim ve 6 tane kalmisti biraktim esimle denedik bi kac kez sonra adet gunum olmadigi 10 da halde agrisiz 7 gun kan geldi bittikten sonra cok denedik 22 sinde adet olmam gerekirken olmadim ve 29 u bugun hamile miyim bilmiyorum bilgilerinzi paylasirsaniz sevinirm

kızlar beniim adetimde 3 gün gecikti bir haftadır midem bulanıyo tansiyonum düşüyo çok halsizm karnım adet olcakmışım gibi agrıyo ama olamıyorum akıntı basladı kii hiç olmazdı hamile olabilrmym

benim adetim bigün gecikti ama ara ara hafif sancılarm oluyor cabuk acıkıyorum ama fazla yyemyrm akntm oluyor

ben 2 aylık evlıyım hemen cocugumuz olsun ıstıyoruz.yalnız gecen ay doktora bas vurdum yumurtalıklarımın yavaş çalıştığını söyledı acaba cocugumun olmama rıskı yuksekmı

kızlar beniim adetimde 3 gün gecikti bir haftadır midem bulanıyo tansiyonum düşüyo çok halsizm karnım adet olcakmışım gibi agrıyo ama olamıyorum akıntı basladı kii hiç olmazdı hamile olabilrmym

Aynen canim bende de öyle , cok hamile kalmak istiyorum esimde istiyor , rabbim hayirlisini verir insallah

kızlarr çok heyecanlıyım . 17.07.2014 de adet olmuştum normalde 14.08.2014 de hasta olmam gerekiyordu olmadım hala. eşimle bi bebeğimiz olmasını çok istiyoruz. umarım eşimin yüzünü güldürme sansım olur :((

Geri