Adetim iki gün gecikti hamilemiyim

2 gün adetım gecıktı sinirlilik durumum var karnımda kasıntı ayrıca haksızlık uyku hali arada mıde bulantısı var hamıle mıyım ki benım durumumda olan var mı

Bende iki gun gecikti gebemiyim sence adet olmadim bi sefer adet oldum ama bidahada olmadim 18.9.2014 da bu tahride oluyordum bisefer 18.7.2014 de olmustum lutfen cwvap yazin bana cok istiyorum hayirlisi olsun inaallah

Mrb bayanlar bnm adetinde 8gun gecikti kasiklarm agrio belim cokagrio ama akinti gelio tek sacimi yeni actrdim boyattm cokagr isleer yaptm esya kaldrdm vs.hamilemiyim acaba korkyrm test yapmaya cnku korunuyrz ama anlamadm.

Benim adetim 2 gecikti kasiklarimda aqri batma ve bazen uyusuyo gbi birde bgn bulantim var avuc iclerimde ayaklarimda yanmalar hissediorum ve 4 gecedir uyuyamiyorum sizce test yapmalimiyim hemen..

Slm.arkadaslar enson adetim 18 eylülde oldu sun 3gun geçti ee bn 27 günde bir adet oluyorum test yaptım negatif çıktı enayi Produktorden aldım..Sonuç negatif:( ama kasiklarim ağrıyor sizce cikmiyabilrmi kesin sonuc hamile ıyim dir lütfen cwp

Merhaba...
Ben geçen ayin 18 inde adet gördüm bu ay gelmedi 1 hafta once test yaptim cikmadi ama kasik agrim çok mide bulantisi oluyor. Halsizlik. Uyku hali falan var hamile olabilir Miyim. Birde benim adetin cok duzensiz oluyor o yuzden mi gelmedi acaba. cevaplarinizi bekliyorum...

:hamis:Merhaba benim günüm 1 gün geçti çok acıkıyorum cacanım tuzlu ve turşu yemek istiyod acaba hamilemiyim aşeriyo olabilirmiyim:yemek:

Arkadaşlar bn yeni katıldım aranıza ama bu steyi takip ediyorum bende 3yılık evliyim yaşım 25ama çocum olmuyor tam 3yıldır her ay hayel kırıklığı ve suan adetim2gün geçikti umutlanamıyorum bile çok kötüyüm

Arkadaşlar Merhaba birsey sormak istiyorum ben yaklaşık bir yildir 3 .de adet olup 8 .de bitiyorum hiç sasmiyor bu süreç ve bu ay hala olmadım bel ağrım çok var ve cok halsizim nezaman test yapmaliyim aslında yapmaya da çok korkuyorum nezaman test yapsam negatif oyüzden bu ay yapmayacağım gecikmeme rağmen kesin sonuç nezaman belli oluyor ozaman yapmak istiyorum

Mrb ben kasimin 24 de adet oldum simdi ise araligin 25 i test yapsam hamile oldugum cikarmi acaba

Geri