gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adetim neden gecikti

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

adetim neden gecikti normalde ayın 15 inde adet olmam gerekiyodu ama 2 haftadır olmuyorum. ben adet olmaya başlayalı bu 2. yılım bu gecikme sizce normalmı??

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım evlimisin yazmamışsın.. o duruma göre farklı cevaplarım olabilirdi. Canım çok önemli bir sorun oldugunu düşünmüyorum arada olur böyle şeyler ama tabi hekime danışmada fayda var.

Adetim neden gecikti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetim gecikti hamile miyim

adetim gecikti hamile miyim

ben 1 aylık evliyim ve hiç korunmadım adetim 5 gün gecikti.midem bulanıyo basım dönüyo v sanki karnımın içinde bişeyler oluyo belirtileri var nerdeyse ama testler hep negatif daha kan testi yaptımadım ama böyle bişe yasyıpta hamile oldugunu ögrenenler bana mutlu haber verin nolur cok istiyorum bu bebeği............
  2. Adetim gecikti ne zaman test yapmalıyım?

Adetim gecikti ne zaman test yapmalıyım?

gebelik testi ne zaman yapılır,gebelik testi yapmak için kaç gün geçmeli,gebelik testi ka.ç günlük gecikmeyle doğru yanıt verir,gebelik testi hakkında bilgiler Gebe olduğundan şüphe eden kadınlar, şüphelerinin doğruluk payını öğrenmek için gebelik testine başvururlar ancak gebelik testinin kesin sonuç vermesi için doğru zamanda yapılması gerekir. Peki gebelik testini ne zaman yapmak...
  3. adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

Merhaba.. Dogum kontrol hapini birakali 4 ay oldu. Her ay umutla bekliyorum gebe olmayi ama malesef her ay hayal kirikligina ugruyorum. Bu ay adetime 1 hafta kala kahverengi akintim old. Iki gun ust uste birkerelik. Dün adetim gelmesi gerekti ve hala gelmedi. Zaman gectikce daha cok heycanlaniyorum. Yarin gebelik testi yapicam gelmezse. Iki gundur de surekli wc ye cikiyorum. Ve bi kac gun...
  4. Adetim gecikti hamilemiyim

Adetim gecikti hamilemiyim

Merhaba benim adetim gecikeli 6 gün oldu dün hem idrar hem kan tahlili yaptırdım ama negatif çıktı hamile olma şansım var mı ?
  5. Kürtaj oldum adetim gecikti nedeni nedir ?

Kürtaj oldum adetim gecikti nedeni nedir ?

Bir çok makalemizde ve sorulan sorularda korunmasz ilişkinin istenmeyen gebelik açısından risk oluşturduğunu belirtiyoruz.İstenmeyen gebelikler genellikle kürtajla sonlandırılır.Kürtaj olan bayanların kürtajı iyi bir hekim de yaptırması gerekiyor.Aksi taktirde istenmeyen rahatsızlıklar ortaya çıkabilir.Kürtaj sonrası bayanların en çok merak ettiği sorulardan biride ne zaman adet...

Sayfayı Paylaş