gebe
  1. vuslattt

vuslattt Forum Okuru

adetim on gün kadar geçti gebelik

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında vuslattt tarafından paylaşıldı.

gebelik adet günüm 10 gün geçti,dün idrar testi yaptım ama negatif çıktı.bu test güvenilir midir ve en doğru sonucu ne zaman gösterir?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz,
    Evet idrar testleri, adetinizden 10 gün sonra yapılırsa yüzde yüze yakın güvenlidir. Adet gecikmenizin başka nedenleri olabilir. Örneği, psikolojik durum, mevsimsel değişim, kullanılan herhangi bir ilaç... Ama hamile olduğunuzu düşünmüyorum. Lütfen uzman bir doktor ile durum değerlendirmesi yapınız. Gerekli görülür ise size yüksek ihtimalle adet söktürücü olarak tarlusal verilecektir.

Sevgiler.

adetim on gün kadar geçti gebelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ADETİN HANGİ GÜNLERİNDE GEBELİK  KOLAY OLUR?

ADETİN HANGİ GÜNLERİNDE GEBELİK KOLAY OLUR?

hamile kalınan günler,hangi zamanlar hamile kalınır,hangi tarihlerde gebe kalınır,hamile kalmak için hangi günler birlikte olmalıyım,hamile kalmak için uygun zaman hakkında bilgiler Düzenli adetleri olan ve ayda bir adet gören kadınlarda yumurtlama çoğunlukla adetin başlamasından 14 gün önce olur. Yani adetleriniz düzenliyse bir daha ki adetinizin başlayacağı günü tahmin edebilirsiniz ve...
  2. Adet gecikmesinden 4 gün önce gebelik testi

Adet gecikmesinden 4 gün önce gebelik testi

hamile olduğumu en erken ne zaman öğrenirim,predictor early gebelik testi,en erken gebelik testi,predictor early gebelik testi nasıl kullanılır,predictor early gebelik testi hakkında bilgiler Predictor® EARLY hamile bir kadının idrarında bulunan hCG (insan koryonik gonadotropin) gebelik hormonunun miktarını ölçer. √ Normalde, gebe olmayan bir kadında hCG seviyesi 5 mIU/ml'nin...
  3. Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler
  4. Adetim kaç gün geçince test yapmalıyım

Adetim kaç gün geçince test yapmalıyım

hamilelik adet gecikmesinden kaç gün sonra belli olur adet günü kaç gün geçerse hamilelik belli olur adet ne kadar gecikirse hamile olunur hamile olduğunu anlamak için adetin kaç gün geçmesi lazım adet kaç gün geçerse hamile kalınır adet kaç gün gecikirse test yapılmalı adet kaç gün gecikirse normaldir hamilelikte adet kaç gün gecikir Adetim kaç gün gecikirse hamileyim demektir yada şöyle...
  5. Arkadaşlar adetim 4 gün geçti hamilemiyiim

Arkadaşlar adetim 4 gün geçti hamilemiyiim

Arkadaslar adetim dort gun gecti vr dun adet oldum bugunle iki gun toplam dunden bugune dort pet degisdirdim ama bugun grlmedi cok azicik geldi hamilemiyimdir

Sayfayı Paylaş