gebe
  1. isimsiz

isimsiz Forum Okuru

Adetimden 3 gün sonra tersten ilişki yaşadım hamileliğim olabilir mi

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında isimsiz tarafından paylaşıldı.

Benm adetim 3 gun önce bitmisti sevgilimle tersten iliskiye girdik iç çamasirimin arka tarafi islanda sildik falan bu gunde az bsy kan geldi tam kan gibide deildi intaap gibi bsy hamilemiyim acaba ? [​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016 13:45
  2. hzl_mrt

hzl_mrt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    ters ilişkiyle hamile kalma ihtimali yoktur. fakat sağlık açısından çok tehlikelidir. kanamalar muhtemelen yırtılma veya kılcal damarların çatlamasından meydana gelmiştir diye tahmin ediyorum. fakat sağlığınız açısından ters iliskiye girilmemesi gerekir ileri zamanlarda büyük problemlere yol açabilir.
    hamismiyim.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016 13:45
    Leylimm62 ve BEYZA21 bunu beğendi.
Adetimden 3 gün sonra tersten ilişki yaşadım hamileliğim olabilir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler
  2. Adetim 3 gün gecti halim yok hamilelik olabilir mi bu kızlar ?

Adetim 3 gün gecti halim yok hamilelik olabilir mi bu kızlar ?

benim adetim normalde çok düzenlidir.. 3 gündür adetim gecikti ve ben cok halsizim sürekli uyku halindeyim.. Ve bundan 5 gün önce bel ahrısından yolda düşüp bayıldım hastanede kan testi yaptılar ama gebelik gözükmedi.. Sizce erken oldugu için gözükmeme ihtimali oluyo mu ? Çok cocuk istiyorum
  3. gebelik adetin bittiği gün olabilir mi ?

gebelik adetin bittiği gün olabilir mi ?

mrb hanımlar size bir sorum olacak ben iki ay kdr kistim yüzünden adet gecikmesi yasiyordum ve d.k.hapı kullandım ama 3.ay bıraktım yarıda ve adet oldum sonrasında da çocuk istedik esimle ve bugün adetim 3gun geçmiş oldu. karın ağrısı ve akıntı çok var. sizce hamile olabilir miyim. yoksa ilacı bıraktığım için kalmama sansizligim var mi beni bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim
  4. Adet döneminde  ilişkiye girilirse  hamilelik olabilir mi?

Adet döneminde ilişkiye girilirse hamilelik olabilir mi?

Adet bazen kişiden kişiye değişiklik göstererek az veya çok olabilmektedir. Her bünye aynı olmamaktadır. Bazen kişi çok uzun adet dönemi geçirirken öte yandaki bir başka bayan daha kısa bir adet dönemi geçirmektedir. Fakat adet dönemi 1 gün sürmesi sıkıntılara yol açabilmektedir. Adet döneminde en kısa 2 veya 3 gün olmalıdır. Ayrıca günde 2 pedin değiştirilmesi normal olarak kabul...
  5. Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra erkek arkadaşımla ilişkiye girdik sürtünme yoluyla. ilişkiden sonra sabah göğsümde ağrı ve birden çok akıntı geldi zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim

Sayfayı Paylaş