gebe
  1. semrah

semrah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Adetime 14 gün var Hamilemiyim ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında semrah tarafından paylaşıldı.

adetime 14 gün var ama kasıklarım sızlıyor ğögüslerim acıyo dokunamıyorum belim ve bacaklarımda ağrıyor size hamilemiyim ?test yapsam çıkmaz dimi daha çok erken test için :(

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    şuan yumurtan çatlıyo olabilir hamile kalmayı istediğimi,z zamanlar hiç fark etmediğimiz durumları fark ediyoruz eğer bebk şstiyorsanız sıkı çalışın kıymetli günlerdesiniz

3. sevda27

sevda27 Forum Okuru

canı m slmlar herkese ben geçen ay gonal f iğne tedavisi uyguladım ama dediğin belirtiler bendede oldu ama sonuç negatif umudunu kırmak istemem ama herkeste belirtiler farklı oluyomuş ben 8 yıllık evliyim ve rahmimin yarısı yok bide polikistik over var inşallah istedğini verir rabbim umutlu ol herzaman allahım isteyen herkese nasip etsin bebiş çünki mahrumluğu çok zor

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Malesef test için çok erken davranmışsınız. adetinize en erken 3 gün kala test yaptırdığınız tastikde sonuç alabilirsiniz. En net sonucu nası alayım diyorsanız adetinizin üzerinden geçmiş olmasına özen gösterin.

5. halimetunc

halimetunc Forum Okuru

Slm arkadaşlar Bişey soracam bana yardmci olurmusunuz bu ay folio ilacını kulandim adetime bu hafta kala hastalandm niye acaba cevap verirseniz sevinirim

6. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba destek ilaç kaynaklı kanama olduğunuzu düşünmüyorum.Hekime görünmenizde fayda var

Adetime 14 gün var Hamilemiyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. adetim iki gün gecikti hamilemiyim

adetim iki gün gecikti hamilemiyim

günaydın slm arkadaslar size bi sorum olacaktı cvblarsanz sevinirim ... adetim iki gün gecikti bu sabah ikinci günü kahverengi gibi pembemsi bise gelmiş rengini tam anlayamadım kasıklarm hafif agrıo acaba hamile kalma sansım varmı yani bu bi belirti olabilir mi
  3. Adetime 5 gün var gögüslerim ağrıyor hamilemiyim?

Adetime 5 gün var gögüslerim ağrıyor hamilemiyim?

Sayfamıza anne olmanın heyecanını yaşamak isteyen bir çok bayan tarafından adetime 1 hafta var gögüslerim acıyor hamilemiyim,adetime 1 gün var gögüslerim acıyor hamilemiyim yönünde sorular gelmekte. Memelerde gerginlik adet öncesi sendromunun belirtilerinden biridir. Bu sendromun sebebi kesin olarak bilinmemekle birlikte adet sürecinin sonuna doğru yer alan hormon değişiklikleriyle...
  4. Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Ya benim adetime 2 gün var adet olacak mis im gibi hissediyorum 15 gündür Goguslerim ağrıyor sertleştiler midem kaziniyor sürekli aç hissediyorum. Kasiklarim da batma lar oluyor dün normal idrar testi yaptım negatif. .. sizce hamile olma ihtimali m varmı
  5. Spiralim var adetim geçti hamilemiyim ?

Spiralim var adetim geçti hamilemiyim ?

yardım edin lütfen spiralle hamile kalınırmı :(

Sayfayı Paylaş