adetime 2 gün kadi arkadaslar acaba hamilemiyim

Konu, 'Gebelik' kısmında bebeğim benim tarafından paylaşıldı.

1. bebeğim benim

bebeğim benim Yeni Üye

adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 12 gün var hamilemiyim merhaba arkadaslar,beni hatirladinizmi 3 ay önce üye olmustum.benim bu ay ücüncü denemem adetime iki gün var bu ay yumurtlama günlerime denk getirmeye calistim,bir haftadir acayip bas agrisi gaz sancisi ve kasik agrisi cekiyorum.kasik agrim bir gün oluyor bir gün olmuyor.test yapsam erkenmi acaba yardimci olurmusunuz

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye

bence test yapma canım adetin en az üç gün geçsin derim bu adetin düznlüyse ama adetin düzensizse gün geçsin o zaman kesin sonuç veriyo testler ben erken geblik belirtisine inanmıyanlardanım çünkü gebe kalmak istediğimiz aylar da devamlı belirtiler yaşarız bunlar bence psikolojiktir çünkü aynı belirtileri bende yaşadım ve o iki ay hamile değildim ama belirti yaşamadığım olursa olur olmazsa gelecek aya dediğim zaman belirtim olmadan hamileydim.inş gelmiştir bebişin ama bekle derim.bizim arkadaşlardan adeti 5 gün geçipte hla testte çıkayanlar bile vardı.allah yüzünü güldürsün

3. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye

bencede test yapma derim adetinin geçmesini bekle derim bu yazdıklarının çoğu psikolojik olabiliyor.bende heray başım ağrıyor kasıklarımda batmalar oluyor diye kendimi hamileliğe iyice kaptırıyordum hüsranla bitiyordu.biraz bekle derim inşallah allah gönlüne verir ve inşallah hamilesindir hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

4. bebeğim benim

bebeğim benim Yeni Üye

tesekkür ederim arkadaslar adetimin gecmesini bekliycem ha bu arada özlem_23 tebrik ederim ikiz annesi olcakmissin,allah tez zamanda kucagina almayi nasip etsin.

5. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye

teşekkür ederim canım seninde hayırlı haberlerini bekliyoruz allah gönlüne göre versin canım

6. bebeğim benim

bebeğim benim Yeni Üye

kizlar bir günüm kaldi yarin adet günüm insallah gelmez diyorum ama bir yandanda ümitsizim felaket kasik agrisi cekiyorum bu ayda olmiycak galiba hayirlisi

7. bebeğim benim

bebeğim benim Yeni Üye

arkadaslar simdi test yaptim yaptim yine negatif cikti daha bir gün gecti ama dayanamadim ve hala adetim yok,kasiklarim cok agriyor heralde gecikmeli gelecek.bidahaki aya hayirlisi

8. gelbebekgulbebek

gelbebekgulbebek Forum Okuru

Merhaba arkadaşlar.. benimde adetime 2gün var.. sol kasıgımda 10-12günden beri ara ara kasılmalar oluyor.. umarım bu defa bebeğim gelmiştir.. isteyen herkese nasip etsin rabbim inşallah..

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhabalar hamile olmamdan şüpheleniyorum adetim 2 aydır düzensizdi hep erken oluyordum . gecen ay 11 inde bitmişti ve bugun ayın 11 i benim yaklasık 4 gündür koyu bir şeklde adetimin son gunuymus gibi cok az gelen kanamam var . hamile olabilirmiyim cok şüpheleniyorum yardımcı olurmusunuz?

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Canım ins hamilesndır bende bu durumdaym kasık ağrısı var adetme bir hafta var

11. nazlıcan ecrin bebek

nazlıcan ecrin bebek Forum Okuru

hamilemiyim?

adetime 6 gün kaldı yumurtlama döneminden beri belim kasıklarım ve beyaz akıntım var acaba hamilemiyim kan testi yapsam çıkarmı gebelik cvbınızı bekliyorum allah hepimizin kucagını boş bırakmasın

12. ecrin bebk

ecrin bebk Forum Okuru

nazlıcan

kızlar merhaba adetime 4 gün var yumurtlama döneminden beri bel kasıklarda batma byaz akıntı oluyordu bu agrım yok belim hariç kan testi yapsam çıkarmı düzenli adetim var 27 günde bi olurum

13. nuas

nuas Forum Okuru

selam kızlar benim 3 yaşında bir kızım var şimdi ikinci bebeği istiyorum allahın izni ile.benimde adetime 1 gün kaldı bu ay yumurtlama dönemimden itibaren bel ağrısı kasık ağrısı ve batması baş dönmesi karında şişkinlik göğüslerde acı ve hassasiyet göğüs uçlarında koyulaşma ve yüzümde olumlu anlamda değişiklik bir hoşluk var ve 1 gün kalmasına rağmen kasıkta arasıra batmalar ve sırt ağrısı çekiyorum birde çok sevdiğim tatlı olayından 12 gündür hiç hoşlanmıyorum.acaba hamilemiyim..:)
    bu arada allah isteyen herkesin gönlüne göre versin inşallahhhhhhh...

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende 2 yılık evliyim 1 yılldır bebek istiyoruz ama olmuyor klomen tedavisine başladım bu ay 4 gün sonra adet olucam inşallah kırmızıları görmem ve mmelegim icimdedir..hapdanmı neden bilmiyorum ama cok kasık agrısı ve gögüslerim şişti agrısı var bellimde agrıdı ama bu gün sadece gögüslerimde var agrı sizde hamile olma şansım varmı

15. Sevilay selcuk

Sevilay selcuk Forum Okuru

Adetime iki gün var belimde ara ara agri oluyor hamilemiyim aceba üc kizim var Allah birde erkek nasip eder imsallah herkese Allah anneligi taddirsin

adetime 2 gün kadi arkadaslar acaba hamilemiyim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim

klomen ve progestran içtim adetim 2 gün geçti acaba hamilemiyim 7 aydır bu hapları kullanıyorum ilk kez böyle birşey oldu kızlar cevap bekliyorum
  3. Adetime 14 gün var Hamilemiyim ?

adetime 14 gün var ama kasıklarım sızlıyor ğögüslerim acıyo dokunamıyorum belim ve bacaklarımda ağrıyor size hamilemiyim ?test yapsam çıkmaz dimi daha çok erken test için :(
  4. Adetime 2 3 4 5 6 7 gün var göğüslerim şişti hamilemiyim?

adetime 2 gün var gögüs uçlarım ağrıyor hamilemiyim,adetime 3 gün var belim ağrıyor hamilemiyim,adetime 4 gün var akıntım var hamilemiyim,adetten bir kaç gün önce hamilelik belirtisi olurmu,gebelik belirtileri hakkında bilgiler Adet öncesi gebelik belirtilerini görmek mümkün olmadığı gibi her belirti beklenen ya da beklenmeyen gebeliğin habercisi olmayabilir. Adetime 3, 4, 7 gün var...
  5. Adetime 5 gün var gögüslerim ağrıyor hamilemiyim?

Sayfamıza anne olmanın heyecanını yaşamak isteyen bir çok bayan tarafından adetime 1 hafta var gögüslerim acıyor hamilemiyim,adetime 1 gün var gögüslerim acıyor hamilemiyim yönünde sorular gelmekte.Memelerde gerginlik adet öncesi sendromunun belirtilerinden biridir. Bu sendromun sebebi kesin olarak bilinmemekle birlikte adet sürecinin sonuna doğru yer alan hormon değişiklikleriyle bağlantılı...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. adetime 2 gün var hamilemiyim

,
  2. adetime 2 gün var idrar testi yapsam çıkarmı

,
  3. adetıme 2 gun var

,
  4. adetime 3 gun var hamilemiyim,
  5. adetime 3 gün var kasıklarım ağrıyor,
  6. adetime dortgun var belim cok agriyo,
  7. adetime iki gün var hamilemiyim,