adetime 2 gün kadi arkadaslar acaba hamilemiyim

bebeğim benim

Yeni Üye
Üye
adetime 2 gün kadi arkadaslar acaba hamilemiyim
adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 12 gün var hamilemiyim
merhaba arkadaslar,beni hatirladinizmi 3 ay önce üye olmustum.benim bu ay ücüncü denemem adetime iki gün var bu ay yumurtlama günlerime denk getirmeye calistim,bir haftadir acayip bas agrisi gaz sancisi ve kasik agrisi cekiyorum.kasik agrim bir gün oluyor bir gün olmuyor.test yapsam erkenmi acaba yardimci olurmusunuz

bence test yapma canım adetin en az üç gün geçsin derim bu adetin düznlüyse ama adetin düzensizse gün geçsin o zaman kesin sonuç veriyo testler ben erken geblik belirtisine inanmıyanlardanım çünkü gebe kalmak istediğimiz aylar da devamlı belirtiler yaşarız bunlar bence psikolojiktir çünkü aynı belirtileri bende yaşadım ve o iki ay hamile değildim ama belirti yaşamadığım olursa olur olmazsa gelecek aya dediğim zaman belirtim olmadan hamileydim.inş gelmiştir bebişin ama bekle derim.bizim arkadaşlardan adeti 5 gün geçipte hla testte çıkayanlar bile vardı.allah yüzünü güldürsün

bencede test yapma derim adetinin geçmesini bekle derim bu yazdıklarının çoğu psikolojik olabiliyor.bende heray başım ağrıyor kasıklarımda batmalar oluyor diye kendimi hamileliğe iyice kaptırıyordum hüsranla bitiyordu.biraz bekle derim inşallah allah gönlüne verir ve inşallah hamilesindir hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

tesekkür ederim arkadaslar adetimin gecmesini bekliycem ha bu arada özlem_23 tebrik ederim ikiz annesi olcakmissin,allah tez zamanda kucagina almayi nasip etsin.

kizlar bir günüm kaldi yarin adet günüm insallah gelmez diyorum ama bir yandanda ümitsizim felaket kasik agrisi cekiyorum bu ayda olmiycak galiba hayirlisi

arkadaslar simdi test yaptim yaptim yine negatif cikti daha bir gün gecti ama dayanamadim ve hala adetim yok,kasiklarim cok agriyor heralde gecikmeli gelecek.bidahaki aya hayirlisi

Merhaba arkadaşlar.. benimde adetime 2gün var.. sol kasıgımda 10-12günden beri ara ara kasılmalar oluyor.. umarım bu defa bebeğim gelmiştir.. isteyen herkese nasip etsin rabbim inşallah..

merhabalar hamile olmamdan şüpheleniyorum adetim 2 aydır düzensizdi hep erken oluyordum . gecen ay 11 inde bitmişti ve bugun ayın 11 i benim yaklasık 4 gündür koyu bir şeklde adetimin son gunuymus gibi cok az gelen kanamam var . hamile olabilirmiyim cok şüpheleniyorum yardımcı olurmusunuz?

Geri