gebe
  1. Zuhal ahmet birsen

Zuhal ahmet birsen Forum Okuru

Adetime 3 gün var hcg değeri yardımcı olur musunuz

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Zuhal ahmet birsen tarafından paylaşıldı.

adetime 3 gün kala test yaptım 8 gecime olunca yine yaptırdım 16 sizce hamilemiyim ? lütfen çabuk cevap verin eşime süpriz yapıcam neolur.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Son düzenleme: 14 Ekim 2016
Adetime 3 gün var hcg değeri yardımcı olur musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. yardımcı olur musunuz?

yardımcı olur musunuz?

merhabalar herkese yazıp yazmamayı çok düşündüm aslında ama belki bi yol bulmamda yardımcı olursunuz ben 19 yaşındayım üniversiteye gidiyorum hayatımda bir karar aldım inancıma güveniyorum ve bunun doğrultusunda başımı örtmek istiyorum ama ailemden hiç kimse yanımda durmuyor hatta tam karşımda duruyorlar ben ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum bu şekilde dışarı bile çıkamıyorum günahımın...
  3. Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

merhaba ben ödevim için güzel bir kurdele fiyonk yapmak istiyorum ama yapamıyorum bana yardım eder misiniz
  4. Bana yardımcı olur musunuz? :)

Bana yardımcı olur musunuz? :)

Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim ama sizlerden bi konuda yardım almam gerekiyor. Trt1 de Avrupa Avrupa dizisi var biliyorsunuzdur orda ki Selen Seymen'in saçları çok güzel maşalanıyor. Ben uğraşıyorum bir türlü o şekile girmiyor saçlarım. Acaba maşayı mı yanlış tutuyorum. Diziyi bilmeyenler için resimler bunlar; Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. :asigim:
  5. gebelik adetin bittiği gün olabilir mi ?

gebelik adetin bittiği gün olabilir mi ?

mrb hanımlar size bir sorum olacak ben iki ay kdr kistim yüzünden adet gecikmesi yasiyordum ve d.k.hapı kullandım ama 3.ay bıraktım yarıda ve adet oldum sonrasında da çocuk istedik esimle ve bugün adetim 3gun geçmiş oldu. karın ağrısı ve akıntı çok var. sizce hamile olabilir miyim. yoksa ilacı bıraktığım için kalmama sansizligim var mi beni bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim

Sayfayı Paylaş