adetime 5 gün var acaba hamile miyim

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında japonica tarafından paylaşıldı.

1. japonica

japonica Yeni Üye

hamile miyim
    adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5
    selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve midemde yanma oldu ama sonra geçti, bir daha da tekrarlamadı. bir de şu anda adetime 5 gün var ve akıntım başladı kokusuz, süt kıvamında. sizce bunlar gebelik belirtisi olabilir mi, daha önceden yaşan arkadaş varsa bilgilendirise seviniim. Bu arada test yaptım bu sabah ama negatif çıktı. bu ayın 14 de hastalanmam gerek yani daha 5 günüm var... lütfen bilgisi olanlar cevaplasın....:smokin:

2. angell600

angell600 Yeni Üye

slm yeni üye oldm

3. angell600

angell600 Yeni Üye

kızlar ne olur yardım edin çocuğum olmu

4. japonica

japonica Yeni Üye

allah tüm isteyenlerin yar ve yrdımcısı olsun angel... benim soruma cevap verebilecek kimse yok mu, ayrıca idrar testinde adetime 5 gün kala verdiğisonuç sağlıklı mı, deneyenler varsa cevap bekliyorum lütfen...

5. seerose

seerose Daimi Üye

Canim uzulme olur elbette,gerekli testlerini yaptir eger bir aksilik varsa giderilir,hayirlisi.

6. mislinay

mislinay Yeni Üye

AYŞEDEN bunu beğendi.
  7. tuğçeirem

tuğçeirem Yeni Üye

slm bende sizden yardım istiyorum

AYŞEDEN bunu beğendi.
  8. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye

Yardım edebileceğimiz brişeyse neden olmasın:):):)

9. tuğçeirem

tuğçeirem Yeni Üye

hamilelikle ilgilibirşey bilmiyorum adetim 8gün geçiyor 2gün öncesine kadar idrar testim negatif çıktı bulunduğum yerde kan testi yapamıyorum.Adet olmam gereken 2. günde karnımda hafif sancılar oldu 5 gün önce de çok kötü mide gazım vardı sabahları uyandığımda da aç olmama rağmen midem kazınıyor çok kötü de akıntım var.Bütün bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi.

10. tuğçeirem

tuğçeirem Yeni Üye

evet hamileyim darısı anne olmak isteyen herkesin başına

11. rabia16

rabia16 Üye

slm arkadaslar bende aranıza yenı katılanlardanım artık bırılerı ıle ıcımdekılerı paylasmam lazım bır yıllık evlıyım ve cocugum olmadı bu zaman kadar yaptıgım testler hep negatıftı en son cumartesı yaptım bıse cıkmadı daha sonra aynı teste baktım ıkıncı cızgıde cıkmıs dun aksam tekrar yaptım ıkıncı cızgı hafıfı cıkmıstı bende kan testı yaptırdım bugun negatıf cıktı bu arada adetım 6 gun gecıktı cvplarını beklıyorum

12. rabia16

rabia16 Üye

neden bana cvp veren yok

13. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Ikinci cizgi çıktıysa hamilelik başlangıcı olabilir bir iki gün bekle hormonlar yükseliyor sonra test yap yine cizgi cıkarsa kesin hamilesin canım o zamanda hemen bi dr görün

14. rabia16

rabia16 Üye

slm arkadaslar bende aranıza yenı katılanlardanım artık bırılerı ıle ıcımdekılerı paylasmam lazım bır yıllık evlıyım ve cocugum olmadı bu zaman kadar yaptıgım testler hep negatıftı en son cumartesı yaptım bıse cıkmadı daha sonra aynı teste baktım ıkıncı cızgıde cıkmıs dun aksam tekrar yaptım ıkıncı cızgı hafıfı cıkmıstı bende kan testı yaptırdım bugun negatıf cıktı bu arada adetım 6 gun gecıktı cvplarını beklıyorum

15. rabia16

rabia16 Üye

ya bırılerı neden cvp vermıyor dunden berı beklıyorum

adetime 5 gün var acaba hamile miyim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim selam ben yeni üyeyim gebelik belritilerine bakarken burası cıktı karsıma iyiki de cıkmıs cok güzel seyler ögrendim...ben 22 yasında evli 1kızım var ikinci cocuk istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık ama reglime 1 hafta kala bende bir mide agrısı kasıklarım felakett önceden gögüslerde fazla agrı olurdu simdi agrı filan yok sadece renkte koyulasma ve yuvarlak yerin büyümesi ve...
  2. adetime üç gün var hamile miyim

hamile miyim hamılelık testi aldım sonuç negatıf cıktı ama 4 5 gün adetimi geçti testin sonucu doğrumudur, adet olmamaın sebebi başka ne olabılır normalde cok düzenliydi
  3. kızlar hamile miyim acaba

kızlar subat 4 de adet oldum ve martta olmadım bebde doktora gittim kan testi yaptı ve hamile degilmişim bana ilaç verdi kullan bitir gelir dedi kullandım ama daha adetr olmaDIM bu ayın basında test yaptım evde ama negatif cıktı karnım ve belim cok agrıyo datanamıyorum acaba hamile miyim
  4. hamile miyim aCABA

adetim gecikti test yaptım pozitif çıktı bazen de bulantı oluyor gösümdede ağrı var acaba Hamile miyim yardımcı olun
  5. acaba hamile miyim.. bakarmısınız kızlar

normalde 22 günde adet olan birisiyim.. bugün adetim geçeli tam 7. gün adetim 1 gün geçince evde test yapmıştım negatif çıkmıştı. adetim 6 gün geçincede evde test yaptım yine negatif. 4 aydır bebek istiyoruz. normalde adet 1 gün bile geçse eczaneden aldığımz testlerle belli olur gebelik diyolar. eğer hamile olsaydım şimdiye kadar belli olur muydu..lütfen cevap..
  6. hamile miyim acaba

kürtaj olalı 40 gün oluyo henüz adet olmadım gebelik testinde 2.çizgi hafif silik çıktı.doktora gittim rahimde kalınlaşma var ya bi hafta içinde adet görcen yada yeni bebek oluşmuş ultrasonda görünmüyo dedi.sizce ne olur bilen yardımcı olabilir miii
  7. Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:(

İlişkiden 11 ve 17 gün sonraki kan testlerim negatif ama hala adet olamadım sizce neden?25 Haziran'dı adetim eczaneden test alıp yapsam doğru sonuç verir mi?
  8. ACABA HAMİLE MİYİM?

hamilelik belirtileri nelerdir,hamile olduğumu nasıl anlarım,hamile olduğumu anlamak için ne yapmalıyım,erken hamilelik belirtileri,erken gebelik belirtileri,hamileliğin ilk belirtileri,hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Bu soruyu kendinize ne zaman sorarsanız sorun aklınızda bulunsun; cevap almak kolay, ancak bu cevabı almak için harekete geçilmeli! Dr.Kaan Kocatepe bu konuda neler...
  9. Hamile miyim acaba adetim 4 gun gecti

kizlar merhaba yeni uyeyim ilk konum. ben 4 ay oldu evleneli. 4 aydir adetim 25 gunde bir oluyor. evlenmeden once ayda 1 olurdum. en son 10 temmuzda adet oldim ve 25 gunde bir adet oldugum icin 5i 6si gibi olmam gerekken hala olmadim. batma hissim adet olcakmis gibi sancilarim.var ama adet olamamaktan sivilce doldu yuzumde, gogsume arada batmalar oluyor ayrica asiri akintim var ve...
  10. Acaba hamile miyim?

Gebelik şüphesinde yapılması gereken tek işlem gebelik testleridir. İnternetten size kesin net yanıt vermemiz mümkün değildir.Kafanızda konuyu büyütmekten ise test yaptırıp sonuca ulaşmanız en mantıklsıdır.Evet internetten sıkça aranılan hamilemiyim,hamilelik belirtileri,hamile olduğum nasıl anlaşılır,gebelik hakkındaki detaylar konumuzda 3 yöntem vardır: 1) idrarda gebelik testi 2)...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. adetime 5 gun var hamilemiyim

,
  2. adetime 5 gün var

,
  3. reglime 5 gün var hamilemiyim

,
  4. adete bir hafta kala mide bulantısı,
  5. süt gibi akıntım var hamilemiyim,
  6. adetime 5gün var hamilelik belirtiler,
  7. adet olmama bir hafta var hamile kalabilirmiyim,