gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı acaba hamile değilmiyim

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Adetinize daha 5 gün var tabiki negatif çıkıcak:) adet gününüzün üzerinden geçerse test yapın böylece sağlıklı neticee almış olursunuz..

adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim Gebelik testi kesin sonuç mu Arkadaşlar merhaba gebelik testi yaptım ve negatif çıktı ama ben hamile olduğumu düşünüyorum. Sizce Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim? lütfen bilgi verin lütfen.
  3. gebelik testi negatif çıksa da gebe olabilirmiyim

gebelik testi negatif çıksa da gebe olabilirmiyim

Melekler, gebelik testi negatif çıktığı halde gebe olduğunu sonradan öğrene var mı acaba? Bu testler de yanılabilir mi ?
  4. Adete 8-10 gün kala test yaptım negatif hamilemiyim ?

Adete 8-10 gün kala test yaptım negatif hamilemiyim ?

Gebelik elde etmek isteyen bayan lar tarafından , sayfamıza gebelik testleri ile ilgili sıklıkla sorular yöneltilmekte. Bu sorular dan biri adetime 10 gün kala gebelik testi yaptım , sonuç kesinmi dir? Gebelik testi ile ilgili benzer soruları çok sık aldığımız dan bu konuya açıklık getirmek için bu makaleyi hazırlama gereği duyduk. Gebelik testi ne zaman yapılır, adete 8-10 gün kala...
  5. Adetim 10 gecikti test yaptım negatif çıktı yardım

Adetim 10 gecikti test yaptım negatif çıktı yardım

Merhabalar adetim 10 gün gecikti idarar testi yaptım negatif çıktı kan testi de yapıldı o da negatif çıktı fakat 30 yaşındayım hiç böyle bi gecikme yaşamadım günü gününe gelirdi bir tane oğlum var eğer şimdi hamile değilsem başka ne gibi bi sorun olabilir yada kandada çıkmama olasılığı varmıdır.cevabınız için şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş