Adetime 7 Gün Var ve Belirtilerle İlgili Bilgi Almak İstiyorum Kızlar

yok hayatım 01 bhcg değerlerine göre hamileliğin yoktur ama bekle bi bakalım

Selam benim adetime 8 gün var ve kasiklarim da ara ara batmaları oluyor iki gün öncede belim çok ağrıyordu ve akintim var şeffaf şu gibi sizce hanilemiyimmm

Merhaba , belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak , yanlış ve yanıltıcı olur. Mensinizde gecikme olursa test yapın. Zira mens dönemine yakın dönemde de bel ağrısı, vajinal akıntı, kasıklarda ağrı batma olabiliyor..

aynı sorun bende de var kızlar her ay bir belirti baş gösteriyor 8. ayındayız evliliğin ve ben çok istiyorum:( bu ay kasıklarımda batma gerilme karında şişkinlik halsizlik sıkıntım var adetime 9 gün var heyecanla bekliyorum ama garanti yine negatif olacak:(
aynı heyecanı bende yaşıyorum her ay başka bir belirti beni umutlandırıyor ama sonuç negatif oluyor adetime 7 gün var yine belirti varmış gibi hissediyorum

Belirti dedikleriniz gebelikle alakalı değil. Çünkü gebelik belirtileri 4 ila 5 . haftalarda başlıyor. Bel ağrısı ,kasık ağrısı, batmalar ,idrara sık çıkma ,ağızda tatsızlık üşüme bunlar adet dönemine yaklaşıncada olan şeyler.Bu yüzden gebeliği en net olarak adet gecikmesiyle birlikte yapılan testle öğrenmek mümkün.

Merhaba 25 günlük döngüm. 5 gün adet görüyorum. 6 ocakta adet başladı. 10 unda bitti hiç gecikme olmadı bu güne kadar. Ovülasyon testi aldım ve ayın 16 ve 17 si çift çizgi çıktı. İlk kez eşimle korunmadık. 18-19unde ilişki yaşadık. Adet günüm 31 ocak. Test yapsam hamilelik çıkar mı? Amh 1.28 çıktığı için bebeği geç olmadan yapmak istiyoruz.

Meraba. Bende adetime sekiz gün kala soğuk algınlığı sebebiyle hastaneye gittim. Bebek düşündüğümuž için once gebelik testi istediler . Negatif cikti. Aslında bu ay çoook ümitliydim . Kanda ne zaman çıkar erken mi. Yoksa hamile değilim demek mi tecrübeli lerden yardim istiyorum

Geri