gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adetime üç gün var hamile miyim

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hamile miyim hamılelık testi aldım sonuç negatıf cıktı ama 4 5 gün adetimi geçti testin sonucu doğrumudur, adet olmamaın sebebi başka ne olabılır normalde cok düzenliydi

adetime üç gün var.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016 14:01
  2. Site Manager

Site Manager Forum Okuru

Sevgili Misafir, gebelik testlerinden kesin bir sonuç alabilmek için ilişkiden 10 gün sonra yapılan testler doğrudur.

Eğer gebe olmadığınız halde adet gecikmesi yaşıyorsanız bu sebeplerden dolayı olabilir :

* Gebelik
    * Üzüntü
    * Stress
    * Hormonal problemler
    * İyi huylu tümörler
    * Kanserler
    * Doğum kontrol hapı gibi hormon haplarının yanlış kullanımı
    * Spiral
    * Enfeksiyon
    * Kan Hastalıkları
    * Tiroid hastalıkları gibi bir çok neden adet düzenini bozabilir.

Sağlıklı günler dilerim.

3. Site Manager

Site Manager Forum Okuru

Sevgili Misafir, aynı zamanda unuttuğum bir hususuda dile getirmek istiyorum. Sizin durumunuzda olupta bir türlü hamile olamayan bayanların paylaşım yaptığı bir bölümümüz var. Dilerseniz BURAYI tıklayarak kayıt olmadan bölümü inceleyebilir BURADAN gebelik belirtileri hakkında detaylı bilgi alabilir yada kayıt olarak sizde paylaşımda bulunabilirsiniz.

adetime üç gün var hamile miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti acaba hamile olabilir miyim nelere bakmam gerekiyor arkadaşlarım. Öyle belirti yok ta çok uykum geliyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi yardım lütfen :S
  3. Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Kızlar şu anda adet dönemimin yani mensimin üzerinden toplamda 5 gün geçti belki geç cevap yazarsınız diye bir gün erken bir günde geç yazdım ondan 4 5 yada 6 dedim. Acaba şimdi tahlil yapsam sonuç alabilir miyim ? Hamile olabilir miyim kızlar cvp bekliyorum. Allah isteyen her kuluna anneliği tattırsın inşallah.
  4. adete üç gün var belirtilerim çok hamile miyimdir

adete üç gün var belirtilerim çok hamile miyimdir

.benim sorunum adetime 2-3gun var busabah inanilmaz vucudumda kırgınlık ve halsizlik var(bel agrisi,bacaklarda agri ,kollarimda agri,omuzlarda sırtımda agri,kasiklarda agri,sol göğüste agri ,üşüme)sizce hamilemiyimYoksa baska bir hastalik belirtisimidir
  5. Adetimde 5 gün gecikme var hamile miyim ?

Adetimde 5 gün gecikme var hamile miyim ?

merhaba ben 1 aylık evliyim gecen ay 24unde adet oldum fakat şuan 5 gun gecikmem var. doktora gittim 2 hafta öncesinde kan testi yaptırdım negatif cikti şuan 5 gun gecikmem oldu acaba hamilemiyim lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş