gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adetin 12. günü korunmadan girilen ilişki

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar merhaba. bir sorum olacak. adetimin 12 günü, korunmasız olarak ilişkide bulundum, 27 günde bir regl oluyorum. gebelik istemiyorum henüz. riskli midir bu gün benm için?

adetin 12. günü korunmadan girilen ilişki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 12 Mayıs günü doğanlara

12 Mayıs günü doğanlara

12 mayista doğanlar 12 mayısta doğanlar mayıs mayısda 12 mayıs gününde dünyaya gelmiş olanlar için bakalım neler söyleniyor uyacakmı yorumlarınızı bekliyoruz........ Bugün doğanlar detaycı ve araştırmacı Şüpheci ve detaycı yapılarıyla hemen dikkat çekerler. Araştırmacı bir ruha sahiptirler. Çevre ilişkilerinde güvenilir bir kişilik olmalarına rağmen, seçici özelliklerinden dolayı...
  2. Adet Günü Gecikme Sebepleri

Adet Günü Gecikme Sebepleri

Bu konu; Adet Günü Gecikme Sebepleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, zaman zaman kadınların regl tarihlerinde gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmeleri nen güzeli elbette ki gebelik durumudur. Ancak bazı rahatsızlıklar da reglin gecikmesine sebep olabilirler. Bu sayfamızdaki makalede sizlere regl gecikme nedenlerinden bahsedeceğiz... 1. Stres Stres hayatınızdaki birçok...
  3. Acil korunma gerektiren ilişki

Acil korunma gerektiren ilişki

korunmasız ilişki için acil korunma,korunmasız ilişki yaşadım ne yapabilirim,korunmasız ilişki için acil hangi korunma yöntemi gerekli,korunmasız ilişki hakkında bilgiler Acil kontrasepsiyon (acil doğum kontrolü) kontrolsüz ilişki sonrası gebeliği önlemek için uygulanan yöntemleri içerir. Ancak hiçbir zaman unutulmaması geren bir nokta; "acil kontrasepsiyonun acil durum yöntemlerini...
  4. adet günüm uzadı

adet günüm uzadı

eylül 13 de evlendım ağustos ayına kadar duzenli 30 günde adet goruyodum.son 3 aydır adet aralığım 36-37 güne uzadı .bunun sebebı ne olablır .bebek ıstyoruz ayrıca,ıdrar yolu ılthabı var kımı sıtede hamılelk ıcın sorun degıl yazıyo kımısınde hamılelık oranını yok denecek kadar aza ındırıır dıyo.Neye ınansam bılemıyorum :) :(
  5. ADET BİTTİKTEN SONRA İLİŞKİ

ADET BİTTİKTEN SONRA İLİŞKİ

ADET BİTTİKTEN SONRA İLİŞKİYE GİRİLİRSE HAMİLELİK OLASILIĞI NEDİR ACABA?

Sayfayı Paylaş