gebe
  1. nurcan asan

nurcan asan Forum Okuru

adetin son günü hamilelik riski

Konu, 'Gebelik' kısmında nurcan asan tarafından paylaşıldı.

Adet döneminin son günü korumasiz ilişkiye girdik çok az kanamam vardi gün icinde akşamında ise ilişki gerçekleşti ve spermler içime gitti hamile kalma olasılığım yüzde kaç . Şimdiden teşekkürler

adetin son günü hamilelik riski konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetin 15. günü lekelenme oldu hayatımda ilk defa hamilelik olabilir mi?

adetin 15. günü lekelenme oldu hayatımda ilk defa hamilelik olabilir mi?

Arkadaşlar hayatımda ilk defa ara lekelenme oldu kahverengi, hamile kalmayı çok istiyorum, adetlerim de çok düzenlidr ilk defa başıma böyle bir şey geliyor, tutunma veya yerleşme kanaması bu mudur acaba?Aranızda böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı?
  2. Hamileliğin başlangıcı son adet tarihimidir?

Hamileliğin başlangıcı son adet tarihimidir?

hamilelik haftam son adet tarihiylemi hesaplanıyor,hamilelik haftası hesaplama,gebelik haftası nasıl hesaplanır,gebelik haftası hesaplama hakkında bilgiler Ne kadar ilginç görünse de doktorunuzun size bebeğin geliş tarihini hesaplaması, sizin en son adet tarihiniz ile doğrudan ilişkilidir. Yumurtanın ne zaman parçalandığı veya spermle ne zaman birleştiği kesin olarak belli olmadığından...
  3. gebelik adetin bittiği gün olabilir mi ?

gebelik adetin bittiği gün olabilir mi ?

mrb hanımlar size bir sorum olacak ben iki ay kdr kistim yüzünden adet gecikmesi yasiyordum ve d.k.hapı kullandım ama 3.ay bıraktım yarıda ve adet oldum sonrasında da çocuk istedik esimle ve bugün adetim 3gun geçmiş oldu. karın ağrısı ve akıntı çok var. sizce hamile olabilir miyim. yoksa ilacı bıraktığım için kalmama sansizligim var mi beni bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim
  4. Hamilelik düşük riski

Hamilelik düşük riski

Merhaba lar 6 haftalık hamileyim 3 gündür stresli süreç yaşıyorum kahverengi kanama var dün beta 1322 çıktı ama dr dün düşmüş bu bebek yok dedi ultrason da kese var sağlıklı bugün başka bir dr aynı ultrason raporlarına bakarak düşecek bu dedi kürtaj yapalım çok karışık bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim Teşekkür ederim
  5. adetin son günü hamile kalınırmı

adetin son günü hamile kalınırmı

merhaba ben adete 1 gün kala ilişkiye girdim ertesi gün adet oldum bu ay adt olmadım acaba hamilemiyim ? adetten 1 günce hamile kalınırmı?

Sayfayı Paylaş