adetin son gününden kaç gün sonra hamile kalınabilir | Melekler Mekanı FORUM - 31 Ağustos 2016

adetin son gününden kaç gün sonra hamile kalınabilir

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında nurci_faruk tarafından paylaşıldı.

1. nurci_faruk

nurci_faruk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adetten kaç gün sonra hamile kalınır adet bittikten kaç gün sonra hamile kalınır adet bitiminde kalanlar adetin bitiminden bitiminden gebe
    herkese merhaba...yeniyim buralarda..pekte bilgim yok açıkçası...internette yazan yazılarda beni pek aydınlatmadı..

sorum şu..benim adetim 22 ekimde bitti yani edetimin üstünden 15 gün geçti..ama sabahları çok fazla bulantım oluyor.gün içinde de oluyor ama gün sonuna doğru azalıyor bulantılar...bunun yanısıra kasık ağrıları ve yoğun bir şekilde baş ağrım var...acaba diyorum böyle kısa bir sürede gebe kalma olasılığı varmı yoksa ben mi hayal kuruyorum...anlayabileceğim bir diille cevap verebilirseniz sevinirim..

şimdiden teşekkürler.

2. nurci_faruk

nurci_faruk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hu huuuu kimse yok mu...

3. nurci_faruk

nurci_faruk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardıma ihtiyacım var ama beniiiiim

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    915
    Ödül Puanları:
    113
    Yettim gayri :) Doktorunuz geldi. Başka konuda cevabını verdim ama merak eden arkadaşlarım için şunu söyleyeyim.

Bebiş olabilmesi için normalde adet bitiminden minimum 15 gün geçmesi lazım yani adet bitiminden sonra ki üçüncü hafta yoğun olarak çalışma ile geçirilmesi gereken bebiş zamanıdır :)

Sevgiler.

5. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    sadmınım vayyy jınekolog omussunuz yakıstı sıze valla :=)

6. halide iset

halide iset Forum Okuru

slm canım ya sana bişey sorcaktım ya 23 ünde oldu şimdi nisanın13 yeniden oldum 2 gün sürdü acaba üstüme görmüş olabilirmiyim test yapsam çıkarmı erkenmi bilmiyorum
    şimdiden t.ş.k

7. yasmin ìlgaz

yasmin ìlgaz Forum Okuru

ben agustosun 7 sinde edt oldum. 11 inde bitti. adet bitiminden kac gun sonra hamile kalabilirim

adetin son gününden kaç gün sonra hamile kalınabilir konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Regl bittikten kaç gün süre sonra hamile kalınır kızlar

Kızlar şunu merak ediyorum regl bittikten kaç gün sonra hamile kalabilirim. Yada eşimle birlikte olabilirim. Bu yumurtlama günü 15. gün mü tam olarak ? Bebek istiyoruz da bilgi verir misiniz .
  2. Duphaston kullandıktan kaç gün sonra adet olunur

Duphaston tablek kullandıktan kaç gün sonra adet olunur oldunuz ? İleri tarihlere ertelenmiş regl döngüsünün düzenlenmesi adına doktorlar tarafından yazılan bu hapı sizler kaç gün kullandınız ? Kullandıktan ne kadar süre sonra adet oldunuz kızlar ? Bu hapı kullandıysanız ve bilgileriniz var ise, lütfen konunun altından bizlere bu konu hakkındaki sorularınızı ve düşüncelerinizi iletin. Diğer...
  3. adet olmadan kaç gün önce hamile kalınır

Kızlar adet olmadan 2 gün yada 2 gün önce hamile kalınır mı ? Erkek arkadaşımla olmayacak birşey oldu ve ben çok korkuyorum lütfen bana yardım edin :S
  4. Yumurtlama zamanından sonra kaç gün içinde gebe kalınabilir

Kızlar ben yumurtlama zamanını biliyorum da acaba kaç gün içinde gebe kalabilirim. Ben 28 günde bir adet olduğuma göre muhtemel yumurtlama tarihim benim adetimden ilk gün dahil 14 gün ileri buraya kadar tamam bu kesin de. Kaç gün ilişki yaşamalıyım ?
  5. Adet geciktiriden kaç gün sonra regl olunuyor?

Kızlar merhaba aranızda yeni sayılırım. Geçen hafta perşembe regl olcaktm ama ben regl geciktirici kullandım 3 gün kullandım ve cuma bıraktım ilacı kullanmayı. Ama şimdi 2 gün oldu hala regl olmadım ve üstüne hiçbir adet belirtim de yok. 2 hafta önce nişanlımla beraber olmuştuk korunmadan. Şimdi kafam karıştı hamile olabilir miyim yoksa ilaçtan dolayımı hala regl olmadım. Lütfen yardım kızlarrr

Sayfayı Paylaş