adetin son gününden kaç gün sonra hamile kalınabilir

nurci_faruk

Hamiş Melek
adetin son gününden kaç gün sonra hamile kalınabilir
adetten kaç gün sonra hamile kalınır adet bittikten kaç gün sonra hamile kalınır adet bitiminde kalanlar adetin bitiminden bitiminden gebe
herkese merhaba...yeniyim buralarda..pekte bilgim yok açıkçası...internette yazan yazılarda beni pek aydınlatmadı..

sorum şu..benim adetim 22 ekimde bitti yani edetimin üstünden 15 gün geçti..ama sabahları çok fazla bulantım oluyor.gün içinde de oluyor ama gün sonuna doğru azalıyor bulantılar...bunun yanısıra kasık ağrıları ve yoğun bir şekilde baş ağrım var...acaba diyorum böyle kısa bir sürede gebe kalma olasılığı varmı yoksa ben mi hayal kuruyorum...anlayabileceğim bir diille cevap verebilirseniz sevinirim..

şimdiden teşekkürler.

Yettim gayri :) Doktorunuz geldi. Başka konuda cevabını verdim ama merak eden arkadaşlarım için şunu söyleyeyim.

Bebiş olabilmesi için normalde adet bitiminden minimum 15 gün geçmesi lazım yani adet bitiminden sonra ki üçüncü hafta yoğun olarak çalışma ile geçirilmesi gereken bebiş zamanıdır :)

Sevgiler.

slm canım ya sana bişey sorcaktım ya 23 ünde oldu şimdi nisanın13 yeniden oldum 2 gün sürdü acaba üstüme görmüş olabilirmiyim test yapsam çıkarmı erkenmi bilmiyorum
şimdiden t.ş.k

ben agustosun 7 sinde edt oldum. 11 inde bitti. adet bitiminden kac gun sonra hamile kalabilirim

Geri