adetine 2-3 gün kala hamile olacağını hissedenler

benimde adetime 4 gün var çok merak ediyorum gebe olup olmadığımı 10 gündür göğüslerim ağrıyor ayrıca test yaptım çok sonra ikinci çizgi belirdi varla yok arası anlamadım lütfeennn yardımmm

bız eşimle sürekli korunuyorduk geri çekilme yöntemiyle.geçen gün bır kaza oldu ama iyide oldu aslında ben cocuk istiyordum :) birde hesaplamama gore yumutlama tarıhımden tam 1 gun sonraya denk gelıyor acaba hamıle kalırmıyım cok meraklıyım :)))))))) adetıme daha 1 hafta varrr :))) bu arada yazdıklarınızı okudum testlerde ıkıncı cızgı sılık bıle cıksa hamıleymışsiniz arkadaslar araştırmalarım sonucu öğrendım :))))

korkuyorum

merhabalar benim birtane 1 yaşında oğlum var eşimle ilişkiye girdik sanırım içime boşaldı hemen ardından 1 saat sonra adet oldum sizce hamile olabilirmiyim lütfen yardımcı olun çok üzülüyorum hamile kalmak istemiyorum

arkadaşlar benimde son adet tarihim 17 şubat normalde yumurtlama dönemimi hesapladim 1-6 mart'a denk geliyor diye bende rahat rahat 12 martta korunmadan eşimle ilişkiye girdim. normalde 15 martta adet olmam gerekiyordu bugun 20 mart hala adet olmadim. gebelikten şüphe etmeye başldim. idar testini ne zaman yapsam belli olur sizce ? birde gebe olma ihtimalim varmidir? normalde hiç adetim gecikmezdi ne kizken nede evlendikten sonra 6aylik evliyim.

bende de aynı sıkıntı var geçen ay 24 ekim de adet oldum kasımın 17 sınde eşimle ilşkiye girdik ve boşaldı yumurtlama dönemi değil diye 19 unda adet olmam gerekıyordu olmadım hamileyim çok merak ediyorum idrar testi yapsam ne zaman doğru sonuç alırım

adete 3 gün kala hamile kalınırmı adete 2 gün kala hamile kalınırmı 3 4 gebelik testi adetime
7 aylık vajinismus kabusundan sonra korunmasız ilk ayım.adetime 3 gün var ama dizlerim kopucak gibi ağrıyor.özellikte kasıkta kısa süreli batma oluyor.birde gözlerim çok dumanlanıyor.aşırı olamasada bazen yürümeye bile halim olmuyor.aynı blirtileri yaşayanlar varmı aranızda beklemek çok kötü
:shootout:

Geri