gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adetlerim çok düzensizdi doğum kontrol hapı kullandm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba benim evlenmeden adetlerim çok düzensizdi doğum kontrol hapı kullandm uzun birsüre evlendikten sonra bıraktm. Evlilimn 2.ayında hamile kaldım ama hiçbirkimse istemediği için aldırmak zorunda kaldımki çok çüçüktü zaten. şimdide nisan 23.ünde en son adet tarihim olmadım dün beta yaptırdım 2,39 dediler tam sınrmış negatif pozitif hiçbi cvp veremediler acaba nedir??

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

adetlerim çok düzensizdi doğum kontrol hapı kullandm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum kontrol hapı

doğum kontrol hapı

bilginize ihtiyacım var arkadaşlar ya ben suan oğlanı emziriyom ama ebeler doğum kontrol hapı kullanabilirsin dediler 6 aylık olduktan sonra ama ben 1 aydır kullamıyom sakıncası var mı ki biliyonuz mu yada kullanan var mı
  2. Doğum kontrol haplarında zararlar

Doğum kontrol haplarında zararlar

Meleklerim doğum kontrol haplarının zararlarını hepimiz biliyoruz ama bilmeyenler elbette vardır.Hadi bakalım ozaman doğum kontrol haplarının zararları nelermiş :tik: Kadınların yanlış eş seçmesine yol açabiliyor! Bilim adamları, doğum kontrol haplarının, kadınların yanlış eş seçmelerine neden olabileceğini öne sürdü. Araştırmacılar yaklaşık 100 kadın üzerinde yapılan denemelerde,...
  3. doğum kontrol hapı içenler

doğum kontrol hapı içenler

merhaba hanımlar benim sorum şu şekilde olacak bir süredir doğum kontrol hapı kullanıyorum acaba hap kullanırken hamile kalırmıyım şu an bebek düşünmüyoruz yinede korkularım var sanki hamile kalacakmışım gibi hç hap kullanırken hamile kalan duydunuzmu
  4. Doğum kontrol hapı

Doğum kontrol hapı

Slm kızlar Türkiye CYPRODERM isimli Doğum kontrol hapı varmı? Bilgisi olan var mı? Veya o hapa yakın hangı hap kullanabilirim?? Cevaplarınız için teşekkür
  5. doğum kontrol hapı adet gecikmesi

doğum kontrol hapı adet gecikmesi

iyi günler ben 1 yıldır doum kontrol hapı kulanıyorum yasmin bırakalı 3 ay oldu hala adet olmadım test yaptım negatif hamile olasılım varmıdır yinede

Sayfayı Paylaş