gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Adetli İken Tırnak Kesmek Günah mı?

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

adetli iken günah olanlar, adetli iken neler yapılmaz, adetliyken tırnak kesilirmi Kadınların ergenlik döneminden itibaren her ay gördüğü hayız hali denilen adet dönemin de tırnak kesmek günahmı sorusuna yanıt olarak sizlere gereken bilgileri sunuyoruz.

adetli tirnak kesilirmi.jpg

Adetli İken Tırnak Kesmek Günah mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oruçluyken tırnak kesmek

Oruçluyken tırnak kesmek

orucluyken tirnak kesilirmi oruçken tırnak kesilirmi oruçluyken tırnak kesmek, orucum bozuldumu, orucum tırnak kesebilirmiyim sevgili melekler sıkça sorulan sorulardan biride oruçluyken tırnak kesilirmi sakıncası varmı işte sorunun cevabı:D Oruçlu iken saç veya tırnak kesmek veya vücuttan bir şeyi koparmak orucu bozmaz.
  2. Tırnaklar Ojeli İken Abdest Alınır mı?

Tırnaklar Ojeli İken Abdest Alınır mı?

dini sorular, abdest, ojeli tırnak ile alınan abdest, abdestin farzları, mekruh olanlar, aradığınız herşey burda meleklerim... Sıkça duyduğum sorulardan biri olan ojeli tırnakla abdest alınırmı sorusunun cevabını elimden geldiğince vermeye çalışacağım bu konuda umarım meleklerime faydalı olurum. Abdest başlı başına bir ibadet olmayıp belli ibadetleri yapmayı mubah kılan, yardımcı ve...
  3. oruçluyken tırnak kesmek günah mı

oruçluyken tırnak kesmek günah mı

Ninem ısrarla oruçluyken tırnak kesilmez günahtır diyor. Hayır anlatmaya çalışıyorum çok ısrarcı, içime kurt düşmedi değil, var mı bunun doğruluk payı ?
  4. tırnak yemek günah mı

tırnak yemek günah mı

kızlar ben tırnağımı yemeden asla ama asla yapamıyorum duramıyorum. Bu yeme alışkanlığını yaşayan başka arkadaşlarımız var mı ? birde tırağımızı yersek günah oluyomu mu ve neden tırnak yiyiyoruz
  5. Adetli İken Banyo Yapmak Sakıncalı mı?

Adetli İken Banyo Yapmak Sakıncalı mı?

bu konu regl döneminde banyo yapma hakkında bilgilere yer vermektedir. Birçok bayan adet dönemin de banyo yapmaktan kaçınır. Bazıları ise regl dönemin de bile düzenli olarak banyo yapmayı ihmal etmez. Çoğu kişinin merak ettiği sorulardan biri olan"Adetli iken banyo yapılır mı" sorusuna yanıt olarak sizlere gereken bilgileri paylaşıyoruz. Adet dönemlerinde kadınların banyo...

Sayfayı Paylaş