gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Adetli Olan Kur'an Öğretmeni Olan Hanımsa

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

adetliyken kuran öğretilirmi kuran öğret adetliyken öğrenilirmi öğrenilir mi adetli iken öğrenilir mi [SIZE=+2] [/SIZE]
    [SIZE=+2]Kadın Kur'an öğreticisi, hayız halinde, çocuklara kelime kelime öğretir ve kelimelerin arasını keser.

Hece hece Kur'an öğretmesinde de kerahet yoktur. (3)[/SIZE]

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Adetli Olan Kur'an Öğretmeni Olan Hanımsa
    bilgiler için tşkler..

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Adetli Olan Kur'an Öğretmeni Olan Hanımsa

emeğine sağlık

Adetli Olan Kur'an Öğretmeni Olan Hanımsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetliye serbest olan şeyler

adetliye serbest olan şeyler

adetliyken dua okunurmu adetliyken kuran okunurmu adetli iken dua okunacak dualar okunabilecek dualar Hayzlıya serbest olanlar Yasak edilenlerin dışında her şey yapabilir. Mesela şunları yapar: 1- Hayzlı kadın, Besmele, salevat-ı şerife, kelime-i tevhid, istiğfar ve bütün duaları okuyabilir, tesbih çeker, zikreder. Fâtiha, Rabbenâ âtina.., Rabbenağfirli... ve daha başka dua âyetlerini dua...
  2. Emekli Olan Bir Öğretmenin Vedası

Emekli Olan Bir Öğretmenin Vedası

okula veda şiirleri öğretmene veda sözleri öğretmene şiirleri öğretmenin vedası şiiri BİR EMEKLİ ÖĞRETMENİN VEDA KONUŞMASI Sevgili Çocuklarım! Benim İyi Öğrencilerim, Bu gün sizler yeni bir ders yılına başlıyor, bense öğretmenliğimin 50. yılını yaşıyorum. Büyük zaman dilimlerinden bir yüzyılın yarısı. Cumhuriyetimizin kurulduğu acı günler içinden geldim. Mustafa Kemal Gazi'nin,...
  3. Öğretmen Olan Melekler

Öğretmen Olan Melekler

MeleklerMekanı.com'da yer alan öğretmen meleklerimiz burada toplansınlar lütfen :) Bütün öğretmen melekler buraya :)
  4. Konusu öğretmen olan şiirler

Konusu öğretmen olan şiirler

Lütfen öğretmen ile ilgili şiirler varsa yazarmısınız ? Konusu öğretmen olacak, acil lazım..
  5. Adetli bir kadına yasak olan durumlar

Adetli bir kadına yasak olan durumlar

adetli kadın kurana elleyebilirmi,adetliyken kuran dinlenirlirmi,adetliyken dua okunurmu,adetliyken cima edilirmi,adetliyken camiye gidilirmi,adetliyken bir kadına yasak olan durumlar 1- Namaz kılamaz. Hadis-i şerifte de, (Hayzlı kadın namaz kılamaz) buyuruldu. (Buhari, Müslim, Ebu Davud) 2- Oruç tutamaz. [Hazret-i Âişe validemizin naklettiği hadis-i şerifte, hayzlı iken tutulamayan...

Sayfayı Paylaş