Adetliyken adetten önce hamile kalınır mı

G

gebel

Forum Okuru
Adetliyken adetten önce hamile kalınır mı
Arkadaşlarım ben adetliyken eşimle birlikte olduk 2 çocuğum var hamile kalmak istemiyorum acaba adetliyken hamile kalınır mı bu mümkün mü bana lütfen bilimsel yazılar yazın birde gerçekleri söyleyin :Z

%99 hamile kalmazsın hatta %100. Düşünsene daha bozulan yumurtanın vücuttan atılımı bitmediği için adet görüyorsun. Yani yeni yumurta oluşması için, bozulmuş olanın tamamen vücuttan atılması lazım. Hatta yeni yumurtanın oluşması da adet bitiminden sonra belli bir zaman alıyor. Adet döneminde cinsel ilişki sağlık açısından riskli; hem kadın hem de erkek için.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya bilimsel olarak yüzde yüze yakındır diye kimse söyleyemez, nadirende olsa bağzı kadınlarımız adetliydim hamile kaldım diyebilirler. Şöyle diyebiliriz konu için; Çok çok yüksek ihtimal ile hamilelik oluşmaz, ama yüzde yüz kesin diye birşey yoktur bilginiz olsun.

Ben adetimden 12 saat once bir birliktelik yasadım geri cekilme yontemi kullandık 12 saat sonra adet oldum zamanında oldum.20 gun oldu adetimin uzerinden ve hicbir belirti yok sizce hamile kalma riskim nedir

Ben esimle 1 temmuzda beraber oldum korunmadim 2 temmuzda adet gördüm ama az kanamam oldu yedi gün surdu sonra yine korunmadan iki kere beraber olduk şimdiki adet tarihin 31 temmuz acaba hamilemiyim ??l

Kızlar adet olmadan bi kaç gün önce hap kullandım geciktirici sonra esimle ilişkiye girdik simdi de hastayım hamile kalma şansım var mı?

Geri