gebe
  1. gebel

gebel Forum Okuru

Adetliyken adetten önce hamile kalınır mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında gebel tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım ben adetliyken eşimle birlikte olduk 2 çocuğum var hamile kalmak istemiyorum acaba adetliyken hamile kalınır mı bu mümkün mü bana lütfen bilimsel yazılar yazın birde gerçekleri söyleyin :Z

2. NESLİ'HAN

NESLİ'HAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    %99 hamile kalmazsın hatta %100. Düşünsene daha bozulan yumurtanın vücuttan atılımı bitmediği için adet görüyorsun. Yani yeni yumurta oluşması için, bozulmuş olanın tamamen vücuttan atılması lazım. Hatta yeni yumurtanın oluşması da adet bitiminden sonra belli bir zaman alıyor. Adet döneminde cinsel ilişki sağlık açısından riskli; hem kadın hem de erkek için.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Eylül 2013
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ya bilimsel olarak yüzde yüze yakındır diye kimse söyleyemez, nadirende olsa bağzı kadınlarımız adetliydim hamile kaldım diyebilirler. Şöyle diyebiliriz konu için; Çok çok yüksek ihtimal ile hamilelik oluşmaz, ama yüzde yüz kesin diye birşey yoktur bilginiz olsun.

4. gulsah kara

gulsah kara Forum Okuru

Bn adetimin 3 gunu iliskiye girdm peki bn kala bilirmiyim

5. sevilc.

sevilc. Forum Okuru

Ben adetimden 12 saat once bir birliktelik yasadım geri cekilme yontemi kullandık 12 saat sonra adet oldum zamanında oldum.20 gun oldu adetimin uzerinden ve hicbir belirti yok sizce hamile kalma riskim nedir

6. Seda Ceylan

Seda Ceylan Forum Okuru

Ben esimle 1 temmuzda beraber oldum korunmadim 2 temmuzda adet gördüm ama az kanamam oldu yedi gün surdu sonra yine korunmadan iki kere beraber olduk şimdiki adet tarihin 31 temmuz acaba hamilemiyim ??l

7. kadinim

kadinim Forum Okuru

Canim buyuk ihtimal hamilesin bn de oyle oldum ve simdi hamileym :)

8. canssu157

canssu157 Forum Okuru

Kızlar adet olmadan bi kaç gün önce hap kullandım geciktirici sonra esimle ilişkiye girdik simdi de hastayım hamile kalma şansım var mı?

Adetliyken adetten önce hamile kalınır mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

adetten hemen sonra hamile kalınırmı adet bittikten hemen sonra hamile kalınırmı adetten ne zaman kalınır Arkadaşlar yumurtlamaydı adet günüydü derken kafam allak bullak oldu.Benim tanıdığım birkaç kişi adetten hemen sonra hamile kaldıklarını söylüyorlar ve çok eminler.Sizce adet bittikten hemen sonra ilişkiye girilirse hamile kalınır mı?
  2. Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Adetten hemen sonra hamilelik olur mu Adetten sonra hamilelik Adetten bir hafta sonra hamile kalınır mı Adetten bir kaç gün önce yada sonra gebe kalınabilinir mi konusunu çok düşündüğünüzü biliyorum kızlar bu konu hakkında istiyorum ki sizlerin aklındaki soruları bir nebze olsun azaltayım. Öncekilke Adet hakkında bilgi vereyim size, Adet olayı, olgunlaşan yumurtaların döllenmeden ( yani...
  3. adet olmadan kaç gün önce hamile kalınır

adet olmadan kaç gün önce hamile kalınır

Kızlar adet olmadan 2 gün yada 2 gün önce hamile kalınır mı ? Erkek arkadaşımla olmayacak birşey oldu ve ben çok korkuyorum lütfen bana yardım edin :S
  4. hamileyken hamile kalınır mı ?

hamileyken hamile kalınır mı ?

hamilelik süreci nasıl gelişirhamilelik nasıl oluşur Bugun bana komik gelen bir haber okudum ve açıkcası çokta şaşırdım insan hamileyken hamile kalırmı diye ve uzmanımız bu konuda cevap vermiş Prof. Dr. Recai Pabuçcu, merak edilen bu sorunun cevabını verdi. "Normalde insan neslinde gebelik oluştuktan sonra bunun üzerine gebelik oluşmaz. Sebebi ise kadınlarda üreme sisteminin her...
  5. Adet Biter Bitmez Hamile Kalınır Mı?

Adet Biter Bitmez Hamile Kalınır Mı?

adetten hemen sonra hamile kalınırmı,adet sonrası ilişkiye girdim hamile kalırmıyım,adetliyken hamile kalınırmı,adetten hemen sonra birliktelik ve hamilelik hakkında bilgiler Adet döneminde kadınlar adet biter bitmez hamile kalırmıyım sorusu bir çok kadınların ortak sorunudur. Eger hamile kalmak istemiyorsanız en dogru yol korunmaktır. Uzman doktorların bir çok araştırmalarında bu sorunu...

Sayfayı Paylaş