gebe
  1. levoo

levoo Forum Okuru

adetliyken et parçası düşürdüm

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında levoo tarafından paylaşıldı.

iyi akşamlar edetim geçmedi ama adet olunca siyah kocaman parça düştü nedir bu ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , mens dönemin de bahsettiğiniz şekilde parçalar düşebilir. Kan pıhtısıdır ..Detaylı bilgi için aşağıdaki linki tıklayın..
    Adetliyken et parçası düşürmek

adetliyken et parçası düşürdüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - İskeletler Diyarında Bir Et Parçasıyım

Sagopa Kajmer - İskeletler Diyarında Bir Et Parçasıyım

Yarını olmayan dünlere yazılmış her şiir ve şair olmuş her fikir ki kaleme düşmüş her sözü. Hep karanlık anlatıldı şarkılarda günyüzü. Yalpalayan ömürler aşikar hüzün görüntüsü. Yalnızlıkla sevişir oldun, karanlık hep zifir ve gökyüzünde güneşin doğum sancılarını bekledin. Doğmamış çocuktu doğacak, her ışık hazin sihir ki; hediye olacak her yarın manevi hazinedir, vasiyetimdir, cümlelerimin...
  2. Sagopa Kajmer - İskeletler Diyarında Bir Et Parçası

Sagopa Kajmer - İskeletler Diyarında Bir Et Parçası

VERSE 1 Yarını olmayan dünlere yazılmış her şiir ve şair olmuş her fikir ki kaleme düşmüş her sözü. Hep karanlık anlatıldı şarkılarda günyüzü. Yalpalayan ömürler aşikar hüzün görüntüsü. Yalnızlıkla sevişir oldun, karanlık hep zifir ve gökyüzünde güneşin doğum sancılarını bekledin. Doğmamış çocuktu doğacak, her ışık hazin sihir ki; hediye olacak her yarın manevi hazinedir, vasiyetimdir,...
  3. Adetliyken et parçası düşürmek

Adetliyken et parçası düşürmek

bu konu ,adetliyken parça gelmesi,adetliyken beyaz parça düşürmek hakkında bilgi vermektedir Sevgili hanımlar,internet ortamında en çok sorulan,aramalardan biride adetliyken beyaz parça düşürmek,adetliyken et parçası gelmesi,adetliyken parça parça pıhtılar .. Çoğu bayan annelik özlemi çektiğinden düşürdüğü parçaların bebek olup olmadığını merak etmekte.Merak etmeyin hanımlar bir tek sizin...
  4. Adetliyken et parçası düşürme nedir ?

Adetliyken et parçası düşürme nedir ?

adetliyken et parçası neden düşer,adetliyken et parçası düşürenler,adetliyken et parçası düşürdüm,adetliyken et parçası düşürmek düşük belirtisimi,adetliyken et parçası düşürme hakkında bilgiler Kadınlarda bazı dönemlerde adet kanaması sırasında görülen ve adetliyken et parçası düşürme olarak belirtilen sorun aslında normal ve olağan bir durumdur. Fakat bu durum gebelik döneminde...
  5. Adet döneminde neden et parçası düşer?

Adet döneminde neden et parçası düşer?

adetliyken et parçası neden düşer,adetliyken et parçası gelmesi,adetliyken et parçası neden düşer,adetliyekn et parçası düşürmek düşük belirtisimi,adetliyen et parçası düşürme hakkında bilgiler Adet döneminde et parçası gelmesi; bayanlar da bazı dönemler de meydana gelen, adet kanamaları sırasında görülen ve adet döneminde et parçası düşürmesi olarak adlandırılan bu sorun aslında normal ve...

Sayfayı Paylaş