gebe
  1. beyza21 soru

beyza21 soru Forum Okuru

adetliyken etparçası

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında beyza21 soru tarafından paylaşıldı.

beyza hanım meraba ben tam gününde adet oldum ama adetim çok parçalı böyle ciğer gibi düşükmü yapıyorum ?bu arada kontrol hapı kullanıyordum 2 gün unuttum ama sonra aldım hapları

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;Mens dönemlerinde kan pıhtılaşıp düşebiliyor.Normal bir durum ..Tam gününde mens olmuşsunuz + doğum kontrol hapı kullanıyormuşsunuz . düşükle ilgisi yok.

adetliyken etparçası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetliye serbest olan şeyler

adetliye serbest olan şeyler

adetliyken dua okunurmu adetliyken kuran okunurmu adetli iken dua okunacak dualar okunabilecek dualar Hayzlıya serbest olanlar Yasak edilenlerin dışında her şey yapabilir. Mesela şunları yapar: 1- Hayzlı kadın, Besmele, salevat-ı şerife, kelime-i tevhid, istiğfar ve bütün duaları okuyabilir, tesbih çeker, zikreder. Fâtiha, Rabbenâ âtina.., Rabbenağfirli... ve daha başka dua âyetlerini dua...
  2. Adetliyken Banyo Yapmak Sakıncalımıdır?

Adetliyken Banyo Yapmak Sakıncalımıdır?

adetliyken banyo yapılırmı,adetliyken banyo yapmak zararlımı,adetliyken banyo yapmak kanamayı kesermi,adetliyken banyo yapma hakkında bilgiler Bazı kadınlar adet döneminde banyo yapılmaz diyerek banyo yapmaktan kaçınırken, bazıları ise buna hiç aldırış etmeden bir ya da birkaç kez adet günlerinde banyo yaparlar. Peki, adetliyken banyo yapılmaz mı? Yapılmaz ise bunun sebebi nedir? İşte...
  3. Adetliyken vücut tüyleri alınırmı?

Adetliyken vücut tüyleri alınırmı?

Adetli veya lohusa durumunda bulunan bir kadının, bu durumda avret mahalli temizliği yapması mekruhtur. Bu, yıkandıktan sonra olmalıdır. Avret mahalli ve koltuk altı temizliği en az yedi gün içinde, en çok ise 40 gün içinde yapılmalıdır. Kırk günü geçmemelidir. Aynı şekilde adetli iken tırnak kesmek mekruhdur. Yıkandıktan sonra kesmek gerekir. Cünüp olan erkek ve kadın da aynı durumdadır....
  4. Adetliyken hamile kalmak mümkünmü?

Adetliyken hamile kalmak mümkünmü?

Adet döneminde hamile kalmamasınız diyen insanalara kesinlikle inanmayın. tıb dünyasında ve özellikle yüce Allahın imkânsız diye bir şey olamaz. Evet, genel olarak elbette kadınlar regl iken gebe kama şansınız çok azdır yani bazen regl kalan kadınlardada gebelik söz konusu olmaktadır. Bilindigi gibi ve uzman doktorların uzun süre araştırmaları sperm yaşayan bir canlılardır. Eger siz regl ken...
  5. adetliyken et parçası düşürdüm

adetliyken et parçası düşürdüm

iyi akşamlar edetim geçmedi ama adet olunca siyah kocaman parça düştü nedir bu ?

Sayfayı Paylaş