gebe
  1. sezenim33

sezenim33 Forum Okuru

adetliyken hamile kalınırmı ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında sezenim33 tarafından paylaşıldı.

Slm nişanlımla adetliyken ilişkiye girdim hamile kalma riski varmı ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
adetliyken hamile kalınırmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ters ilişkiyle hamile kalınırmı?

Ters ilişkiyle hamile kalınırmı?

Anal ilişki ( arkadan ilişki ) en sık sorulan sorulardan biridir. Genellikle anal ilişki genç çiftlerin bakireliklerinin bozulmamasını sağlamak için kullandıkları bir ilişki yoludur. Anal ilişki; penisin vajinaya değil yani makata sokulmasında denir. Bu herkes için bir tabudur. Makat çok hassas olup, çok sayıda sinir ucu bulunmaktadır. Bu hassas oluşundan dolayı ki cinsel ilişkide bu yöntem...
  2. Karın çektirmeyle hamile kalınırmı?

Karın çektirmeyle hamile kalınırmı?

Çocuk sahibi olmayan bir çok bayan ilginç geleneneksel yöntemlere başvurarak gaba kalmayı planlıyor.Süt buharında oturma,bel çektirme,göbek kaldırma,bitkisel karışımların buharında oturma,kaynatılmış saman buharında oturma,göbeğe bardak atma vb. yöntemler.Modern tıptaki hızlı gelişmelere rağmen geleneksel sağlık uygulamalarının günümüzde halen kullanılıyor ve çok yaygın bir uygulama.Sevgili...
  3. Adet döneminde  ilişkiye girilirse  hamilelik olabilir mi?

Adet döneminde ilişkiye girilirse hamilelik olabilir mi?

Adet bazen kişiden kişiye değişiklik göstererek az veya çok olabilmektedir. Her bünye aynı olmamaktadır. Bazen kişi çok uzun adet dönemi geçirirken öte yandaki bir başka bayan daha kısa bir adet dönemi geçirmektedir. Fakat adet dönemi 1 gün sürmesi sıkıntılara yol açabilmektedir. Adet döneminde en kısa 2 veya 3 gün olmalıdır. Ayrıca günde 2 pedin değiştirilmesi normal olarak kabul...
  4. adetliken hamile kalınırmı?

adetliken hamile kalınırmı?

iyi akşamlar bugün eşim adetliyken benle ilişkiye girdi hamil olasılım nedir?
  5. vajina yıkamayla hamile kalınırmı

vajina yıkamayla hamile kalınırmı

slm ben dün gece ilişkiye girdim yanlışlıkla sperm kaçtı hemen vajinamı uıkadım hamile kalırmıyım ? adetime daha 10 gün var

Sayfayı Paylaş