Adetten 10 gun Once Hamile Kalanlar :)

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında pelem tarafından paylaşıldı.

1. kizlar yepyeni bir forum aciyorum.. ve yumurtlama gununde degilde yumurtlama gununden sonra hamile kalanlar varsa hikayelerini paylasmalarini cok isteriz... insallah actigim bu yeni forum butun melekelere sans ve ugur getirsin:dilektut:. ve Allah kucuk meleklerimizi bizlere armagan etsin insallah..:ebebek:
    bebetoo, *EYLÜLMEHMETUTKU* ve Ahugozlu bunu beğendi.
  2. topiki hayırlı olsun.amiiiiiiin canim
  3. tesekkur ederim ceylancim nasilsin iyidir insallah.. bende merakimdan actim bu topigi aslinda aceba dedim adete yakin hamile kalan arkadaslar varmiydi nasil oldu belirtiler nasildi cok merak ediyorum... tabi benimde adetime 11 gun kala iliski oldu oda sedece 1 kere ve benim kafami kurcaiyor bu durum.. bir tarafim yok hamile kalmamissindir diyor bir tarafim neden olmasin belkide hamilesin diyor.. insallah hepimiz bu yeni topikte hamis kaliriz..
    1 kişi bunu beğendi.
  4. kızlarrrrr HAMİŞİM sonucu aldım daha yeniymiş mnicik miş kan da 54,29 cıktı doktor çok yeni dedi :)
    4 kişi bunu beğendi.
  5. canım iyiyi sen nasılsın . inşeAllah hamişiz.bende bekliyorum 22 nissani.o kadar cok istiyorumki seni çok iyi anlıyorum bacım .çokta kafana takma

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. adete 10 gün kala hamile kalınırmı

,
  2. adetten önce hamilelik belirtileri

,
  3. adetten 10 gün önce hamile kalınırmı

,
  4. adetten bir hafta önce hamile kalınırmı,
  5. adetten önce gebelik belirtileri,
  6. adete 10 gün kala hamile kalınır mı,
  7. adetten on gün önce hamile kalınırmı,