Adetten 10 gun Once Hamile Kalanlar :)

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında pelem tarafından paylaşıldı.

1. pelem

pelem Yeni Üye

kizlar yepyeni bir forum aciyorum.. ve yumurtlama gununde degilde yumurtlama gununden sonra hamile kalanlar varsa hikayelerini paylasmalarini cok isteriz... insallah actigim bu yeni forum butun melekelere sans ve ugur getirsin:dilektut:. ve Allah kucuk meleklerimizi bizlere armagan etsin insallah..:ebebek:

bebetoo, *EYLÜLMEHMETUTKU* ve Ahugozlu bunu beğendi.
  2. Ahugozlu

Ahugozlu Yeni Üye

topiki hayırlı olsun.amiiiiiiin canim

3. pelem

pelem Yeni Üye

tesekkur ederim ceylancim nasilsin iyidir insallah.. bende merakimdan actim bu topigi aslinda aceba dedim adete yakin hamile kalan arkadaslar varmiydi nasil oldu belirtiler nasildi cok merak ediyorum... tabi benimde adetime 11 gun kala iliski oldu oda sedece 1 kere ve benim kafami kurcaiyor bu durum.. bir tarafim yok hamile kalmamissindir diyor bir tarafim neden olmasin belkide hamilesin diyor.. insallah hepimiz bu yeni topikte hamis kaliriz..

Ahugozlu bunu beğendi.
  4. kıvırcık güzel

kıvırcık güzel Hamiş Melek

kızlarrrrr HAMİŞİM sonucu aldım daha yeniymiş mnicik miş kan da 54,29 cıktı doktor çok yeni dedi :)

a.özlem, AYŞEDEN, pelem ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. Ahugozlu

Ahugozlu Yeni Üye

canım iyiyi sen nasılsın . inşeAllah hamişiz.bende bekliyorum 22 nissani.o kadar cok istiyorumki seni çok iyi anlıyorum bacım .çokta kafana takma

6. Ahugozlu

Ahugozlu Yeni Üye

tbrikler canım.

7. pelem

pelem Yeni Üye

kivircik tebrik ederim canim nasil belirtilerin nelerdi anlatir misin biraz??

8. pelem

pelem Yeni Üye

wallahi ceylancim bende iyiyim iste bugun gectikten sonra adetime 3 gun kaliyor olacak bakalim hakkimizda hayirlisi insallah guzel haberi verebilirim sizlere buradan.. umarim bu topik hepimize ugur getirir.. :)

Ahugozlu bunu beğendi.
  9. pelem

pelem Yeni Üye

kizlar ya benim son 3 gundur karnimin altinda ve kasiklarimda gaz sikayetim var ya beni cok rahatsiz ediyor.. karnimin aktinda haifif bir siskinlik var sanki.. bu gaz denen sey kasiklarinda sanki baloncuk varmis gibi geziniyo be patliyor sanki ilk defa bu kadar cok oluyorum.. :S ve dun canim kavun cekti yaa kimseyede diyemedim.. cunki millet beni hamile sanancak birde baktin ki adet olursan iste o zaman rezil olurum diye dusundum kimseye diyemedim.. birde bizim durum malum kaynana gille oturuyoruz.. simdilik bendeki belirtiler bu kadar goguslerimde oyle sisme falan yo sadece hafif agrilar var.. birde adet olacagim zaman yakin karnimde batma ignelenme tarzi agrilarim olurdu onlar olmuyor simdilik yarinda bu belirtiler devam ederse bir test alacagim.. hayirlisi kivircik sendede boyle seyler oluyor muydu??

Ahugozlu bunu beğendi.
  10. Ahugozlu

Ahugozlu Yeni Üye

canım benım ya bendede kaz şikayeti var.inşAllah hamişsin bu topik sana uğur getirir cancımmmm

pelem bunu beğendi.
  11. kıvırcık güzel

kıvırcık güzel Hamiş Melek

hayır canım adet günüm deçene kadar birsey olmadı yani su addette yakın grdüğm belirtilerin tersi oldu :)

pelem bunu beğendi.
  12. pelem

pelem Yeni Üye

kizlar ben adetime 3 gun kala yani dun aksam test yaptim ve (-) cikti. bugun sabah erken kaltigimle birlikte ilk idrarimla tekrar yaptim bu seferde adetime 2 gun vardi yine (-) cikti.. pek umudum yok bu yaptigim testler birde hassas test.. onceden adetime yakin adet sancim olurdu hafif hafif onlarda olmuyor.. ufff bilemiyorum mecbur bekleyecegiz.. hayirlisi yoksada ne yapalim dimi yani...

13. SÜPRiiZZ

SÜPRiiZZ Forum Okuru

hamileyim

Hic düsünmedigim bir zamanda hamile kalmisim.Adetime 10 gün kala hemde,okadar hesap kitap yap olmasin ummadigim bir anda kalmisim süpriz diye ben buna derim.yarin tekrar doktora gidicem kontrol olcam insallah bir sorun cikmaz hersey iyi olur umarim.Benim icin dua edin arkadaslar.

14. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Bende 2007 temmuz ayında 3 temmuz adetimdi 19 temmuzda ilişkim oldu ve hamile kaldım ömerim dünyaya geldi adet öncesi hamile kalmak erkek bebek oluyor diye duydum cünkü hazır yumurtaya öncek erkek spermler ulaşıyor yumurtlama öncesi ilişkide erkek spermler yumurtanın oluşmasını bekleyemeden ölüyor kız spermler oluşur oluşmaz yanıbaşında olduğu için kızlar adet öncesi ilişkide hemen döllüyor dicem oki erkek bebek için ovulasyon takip edilmeli

15. SÜPRiiZZ

SÜPRiiZZ Forum Okuru

coookk sevincliyim,cok sükür bugün bebegimin kalp atisini gördük.5 haftalik olmus.dün gece benden azda olsa kan geldi ve cok korktum,sabahta kahverengi leke geldi.bugünde kontrolüm vardi doktorum eski kan dedi sorunyok deyince cok rahatladim.gece hic uyuyamadim bosuna korkmusum...ALLAH IM cok mutluyum....isteyen herkese Allah nasip etsin insallah.

bebetoo, a.özlem ve AYŞEDEN bunu beğendi.
Adetten 10 gun Once Hamile Kalanlar :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

adetten hemen sonra hamile kalınırmı adet bittikten hemen sonra hamile kalınırmı adetten ne zaman kalınır Arkadaşlar yumurtlamaydı adet günüydü derken kafam allak bullak oldu.Benim tanıdığım birkaç kişi adetten hemen sonra hamile kaldıklarını söylüyorlar ve çok eminler.Sizce adet bittikten hemen sonra ilişkiye girilirse hamile kalınır mı?
  2. İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar)

Yanlış idrar testinde silik çizgi silik çizgi gebelik :s:s:s:s:s:s
  3. Hamile kalanlar hangi yöntemlerle hamile kaldınız hamile kalamayanlara yardım etsin

gebe kalamayanlara yapılan testler selam arkadaşlar nasıl hamile kaldınız doğalmı tedavimi kürlerlemi ne uyguladınız hamile kaldınız ay hamile kalamayan arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim
  4. klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ? bi istatistik oluşturalım dedim ... hadi bakalım oylayın :Dancing_angry:
  5. Zor Hamile Kalanlar

zor hamile kalanlar daha zor hamile kalan kadınlar ile ilgili bilgiler burada melekler. Kimi kadınlar en ufak bir dikkatsizlikte kolayca hamile kalabilirken, kimileri de ne yapsa hamile kalamazlar melekler. Bunun pek çok örneğini forumumuzda sürekli görüyoruz. Bu yüzden de gebe kalabilmek için pek çok yöntem peşinde koşuyorlar. Daha zor hamile kalan kadınlar bazı sağlık sorunları sebebiyle...
  6. Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Adetten hemen sonra hamilelik olur mu Adetten sonra hamilelik Adetten bir hafta sonra hamile kalınır mı Adetten bir kaç gün önce yada sonra gebe kalınabilinir mi konusunu çok düşündüğünüzü biliyorum kızlar bu konu hakkında istiyorum ki sizlerin aklındaki soruları bir nebze olsun azaltayım. Öncekilke Adet hakkında bilgi vereyim size, Adet olayı, olgunlaşan yumurtaların döllenmeden ( yani...
  7. Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya denenmiştirr

yakı ile gebelik yakı takıp hamile olanlar sitemizde pek çok kişii hamile kalmak için çok uğraşlar veriyor bunların çoğuna şahitimm allah kimsenin kucağını boş bırakmasın melekler isteyen herkese versin şimdi sizee yakıyla gebelikten bahsedicem bunu ben kendimde denedim oğlum olduktan sonra 6 yıl ara verdim sonra istedim ama olmadı tam 1 yıl bekledim olmayınca belime yakı takmayı denedim...
  8. adetten nezaman sonra hamile kalınır

bu ayın 26sında adet oldu bugün adetim bitti nezaman hamile kalma şansım var :hıms:
  9. Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?

adetten önce birliktelik gebe kalmayı sağlarmı,adetten sonraki birliktelikle gebe kalınırmı,adetliyen hamile kalınırmı,adetten 1 gün sonra ilişkiyle gebe kalınırmı,adetten 1 gün önceki ilişkiyle hamile kalınırmı hakkında bilgiler Melekler mekanı.com'a adetliyken ilşkiye girildiğinde hamile kalınırmı,adetten bir kaç gün önce ilşkiye girdim hamile kalma olasılığım nedir; gibi sorular...
  10. Adetliyken adetten önce hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ben adetliyken eşimle birlikte olduk 2 çocuğum var hamile kalmak istemiyorum acaba adetliyken hamile kalınır mı bu mümkün mü bana lütfen bilimsel yazılar yazın birde gerçekleri söyleyin :Z

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. adete 10 gün kala hamile kalınırmı

,
  2. adetten 10 gün önce hamile kalınırmı

,
  3. adete kaç gün kala hamile kalınmaz

,
  4. adete on gün kala hamile kalınır mı,
  5. adete 10 gün kala hamilelik belli olurmu,
  6. adetten on gün önce hamile kalınırmı,
  7. adete 10 gün kala hamile kalınır mı,