Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

canım benim ben bu gün test yaptım ama öyleden sonra yaptım bişey çıkmadı acaba erken oldugu içinmi çıkmamış olabilir adetimi dün ve bu gün günü ben merakımdan yaptım arkadaşımda aynı gün adet görmüş o kantahlilinde çıkmış ben eczaneden alıp yaptım negatif bilmiyorum ya kafam çok karıştı

Merhaba arkadaslar burada yeniyim..benim söyle bi sorunum var...adet im 2 aydir sadece 3 gün sürüyor doktoruma göre bunda birsey yok ve hersey normal hamile kalirsin denildi...ben öncesinde hap kullaniyodum suan 1 senelik evliyim...ve 5 aydir hapi biraktim...son 2 aydir bebegimiz olsun diye ben bakilmaya gittim...benim bu ay adetim yine 3 gün oldu ve bittikten sonra iliskiye 1 kere girildikten sonra benim karnimda sancilar basladi halende devam ediyor:( göbegimi sariyor sanki ve göbegimin altinda cok sIk olmak üzere arada bir giriryor bu sanci...hamile olabilirmiyim? bir kac kez test yaptik bundan öncesinde ve negativ cikiyordu artik korkuyorumda yapmaya:(

Mrb..Biz eşimle birlikte çocuk düşünüyoruz.Doktora gittim bana bir takvim verdi o takvime göre adetimin 3 gününde k...başlayan bir hap verdi bu ilaç yumurtalıklarımın çatlaması içinmiş ve 5 gün boyunca bu ilacı almamı istedi. 5 gün sonra ilişki 12. günü oluyor 1 gün boş 14. gün tekrar ilişki 1 gün boş ve 16 tekrar ilişki ve o gün akşamı d...başlayan bir hap verdi bu hapta bebgin ana rahmine tutunabilmesi içinmiş.D... başlayan hapı 10 gün sabah akşam içmemi söyledi..6 niasanda adetim bitti.Doktorun dediklerini uyguladım karın agrısı ve çok hafif mide bulantım var hamilemiyim yada ilaçların yan etkisimi bilmiyorum bugün sabah kalktığımda hafif sarının koyusu leke gelmişti..Artık vücudumu dinler oldum acaba hamilemiyimdir?Lütfen hemen cwp werirmisiniz?

adetimden iki gün sonra ilişkiye girdim ve kızım 3 aylık nasıl oluyorda imkansız diyorsunuz hayret ediyorum

merhabalr...soru sormak ıstıyorum .. benım adetım 10 mayısta regl oldum ve bıttı temızledım ertesı gun esımle ılsıkıye gırdık ve tekrar ayın 24 de kanama geldı ama az ertesı gun de koyu kahverengı rengı geldı buda 2 gun surdu.. acaba usutune gormus olabılrmıyım yada hamıle kalırmıyım.

arkadaşlar hamile olup olmadgınızı eniyi bi çay var onu içerek anlayabilirsin< CİVANPERÇEMİ adı bunu düzenli sabah aksam aç karnına içiysunz adetinze ik hafta bile olsa 5 günün ardına adet olursnz ama kaynatark için allah gönlünüze göre versin

Geri