Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ayın 1inde adet oldum.3 gün sürüyo.Sonra 15 ine kadar düzenli ilişkiye girdik.15inde benden bir miktar kan gibi bir şey geldi.Acaba hamile olabilir miyim.tşkler.Acillll

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kimse yok mu soruma cvp verecek:(

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kimse yok muuuuuuuuuuu

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bencede size katılıyorum bende ilk hamilelliğimde adetten sonra kalmışttım ama tabiki herkesin farklı oluyor...

5. pamuk2012

pamuk2012 Üye

meraba kimse varmı

6. pamuk2012

pamuk2012 Üye

ben bu siteye yeni üye oldum 1 buçuk yıldır uğraşıyorum bu ay tedavi görmrye başladım adeti kasımın 5 de beklemek çok zor

- - - Updated - - -

sanırım kimse yok

7. yasmn_

yasmn_ Yeni Üye

selam kızlar deneyimli arkadaşlara bir sorum olacak acilen yardımcı olursanız sevinirim.
    ben 2 aylık evliyim 1.5 aydır falan korunmuyoruz ve hiç hap kullanmadım. Eşimde bende çok istiyoruz bebeğimizi..Soracağım şu; ben bu ay adetimi 1 hafta önce oldum ve normalde hiç sekmez 28 günde bir adet olurdum ama bu ay garip bi şekilde 1 hafta önce muhteşem bi ağrıyla geldi 4 gün kadar sürdü,bitti ve bu sefer kahverengi akıntım gelmeye başladı ( ki normalde asla böyle bişey olmadı şimdiye kadar ) 2-3 gün kadar devam etti akıntım ve kesildi sol kasığımda ara sıra sancı gibi bir his hissediorm.. birde göğüslerimde şişkinlik var.. içimdeki şüpheden dolayı bu sabah doktora gittim ultrasonda bişey göremedi ama kan testi yaptrdm pazartesi alıcam inŞallah bebeimiz gelmiştir.
    Kızlar bu 2 gün çok meraklı geçicek sizce hamilelik durumu olabilir mi ? ne dersiniz ya ?

8. eylülece

eylülece Hamiş Melek

merabalar herkese...ben yeni katıldım bu siteye size bi sorum olucak...son adetim 12 kasım dı 12 kasımdan bu yana gögüslerim cok acıyo ve belımde öle adetim bıttıkten sonra yıne adet olcakmısım gıbı sancılandım kahverengi lekem geldi bu yerleşme kanamsı olabılır mi yardımcı olurmusunuz lütfen bilen varsa :(

9. hemne test yap belkı hamılesındır ve sorunda olabır

10. regl olabılırsın genelde yerlesme kanaması cok nadır goruluyor test yapsan cıkar

11. vasere

vasere Forum Okuru

slm hanımlar bi sorum olucaktı ayın 16 adet oldum 21 de bittim ve 4 gün sonra ilişkiye girdim eşim boşaldı ertesi gün hapı içtim 1 tabletini megersem 2 tabletini birden içmem gerekiyormuş salı günü tekrar alıp 2 tane içtim çarşamba test aldım tek çzgi çıktı. gögüslerimde şişlik ve karnımda şişlik hssediyorum gebe kalma ihtimalim varmıdır. Acaba korktugum içinmi bana öyle geliyor anlayamadım yardımcı olursanız sevnirim

12. vasere

vasere Forum Okuru

yardım

slm hanımlar bi sorum olucaktı ayın 16 adet oldum 21 de bittim ve 4 gün sonra ilişkiye girdim eşim boşaldı ertesi gün hapı içtim 1 tabletini megersem 2 tabletini birden içmem gerekiyormuş salı günü tekrar alıp 2 tane içtim çarşamba test aldım tek çzgi çıktı. gögüslerimde şişlik ve karnımda şişlik hssediyorum gebe kalma ihtimalim varmıdır. Acaba korktugum içinmi bana öyle geliyor anlayamadım yardımcı olursanız sevnirim

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Karakız

merhaba ben aralık 10 da adet gördüm adetim bittikten 3-5 gün sonra gögüslerimde karınçalanma hassasiyet yorgunluk kısa süredede kabızlıklık oldu..kabızlığım geçti ama hala gögüslerim karıncalanıyor ve büyüyor..vajinal yoldada akıntı var fazla tükürük salgılıyorum ve aşırı şekildede gaz olmaya başladı midemde yanmada var gibi yanlız ben ekim ayında clomen ve progeston kullanmıştım..ondan kaynaklı bişey olabilir mi? yoksa hamile olabilirmiyim?
    kızlar lütfen cvp yazarmısınız..

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adetimin 11.günü nişanlımla sürtünme yoluyla bir ilişkimiz oldu sizce yumurtalama günü olarak hamile olma şansım olabilir mi?

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba arkadaslar, ben 2 ay kadar yasmin dogum kontrol hapini kullandim yumurtaligimda 1,5 cm büyüklügünde kist var diye. Hapi birakali 1,5 ay oldu ve ikinci cocuk daha istiyoruz, hemen hamile kalmam sansim varmi? Oglumda hapi biraktigimin ayinda hamile kaldim.

Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

adetten hemen sonra hamile kalınırmı adet bittikten hemen sonra hamile kalınırmı adetten ne zaman kalınır Arkadaşlar yumurtlamaydı adet günüydü derken kafam allak bullak oldu.Benim tanıdığım birkaç kişi adetten hemen sonra hamile kaldıklarını söylüyorlar ve çok eminler.Sizce adet bittikten hemen sonra ilişkiye girilirse hamile kalınır mı?
  2. ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ilişkiden hemen sonra hamile kalınması mümkün mü bu konuyla ilgili bilgi ve acil yardım talep ediyorum saygılar sunuyorum.
  3. adetten nezaman sonra hamile kalınır

bu ayın 26sında adet oldu bugün adetim bitti nezaman hamile kalma şansım var :hıms:
  4. Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?

adetten önce birliktelik gebe kalmayı sağlarmı,adetten sonraki birliktelikle gebe kalınırmı,adetliyen hamile kalınırmı,adetten 1 gün sonra ilişkiyle gebe kalınırmı,adetten 1 gün önceki ilişkiyle hamile kalınırmı hakkında bilgiler Melekler mekanı.com'a adetliyken ilşkiye girildiğinde hamile kalınırmı,adetten bir kaç gün önce ilşkiye girdim hamile kalma olasılığım nedir; gibi sorular...
  5. Adetliyken adetten önce hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ben adetliyken eşimle birlikte olduk 2 çocuğum var hamile kalmak istemiyorum acaba adetliyken hamile kalınır mı bu mümkün mü bana lütfen bilimsel yazılar yazın birde gerçekleri söyleyin :Z

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. adetimin son günü ilişkiye girdim hamile kalırmıyım

,
  2. adetim bitti iliskiye girdik hamile kalirmiyim

,
  3. adetim bitti ilişkiye girdim hamile kalırmıyım

,
  4. adetten sonra ilişkiye girdim hamile kalırmıyım,
  5. adetimden 1 gün sonra ilişkiye girdim hamile kalırmıyım,
  6. adetim bittikten 2 gün sonra ilişkiye girdim hamile kalırmıyım,
  7. adetim bitti sanıp ilişkiye girdim,