Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

selam ben ayşe adetinin başlangıcından bu ya bugun 8. günü.adetim biteli 3 gün oldu eşimle beraber olduk hamile kalır mıyım

merhaba benim adetim genelde 31 veya 33 gün sürüyor. mayısın 28 inde başlayan adetim haziranın 2 sinde tamamiyle bitti. sorum şu ayın 5 inde erkek arkadaşımla ilişki yaşamadık fakat biraz sürtünme oldu. kendimi sıktığım için vajinamın bölgesi kapandı diye düşünüyorum. sevgilimden biraz zevk suyu ve ardından boşalma geldi. hemen kendini geri çekti ama vajina bölgesine biraz geldi ve ben hemen kalkıp sildim 1 dakika bile geçmedi. sizce risk var mıdır?

hc sanmyrm cnm korkma icne ble bosalmamıs

Merhaba, 11 haziranda regl oldum. 15 Haziranda reglim bitti. 16 Haziranda ve 18 Haziranda ilişkiye girdik. Sizce bu günlerde hamile kalınır mı? Yoksa illa 10 gün geçtikten sonra mı yumurtlama olur? Yani adet bitiminden 2 gün sonra hamile kalınabilir mi?

arkadaslar bir senedir hamile kalmaya uğrasıyorum doktor kontroller her sey normal cıkıyodu fakat sonuc yoktu. ben reglimden iki üç gün sonra ilişki yaşıyodum kesin bittiğinden emin olmak için bu ay eşimle reglimin son günü birlikte olduk. 15 gün sonra yani aşşa yukarı yumurtlama zamanlarımda lekelenme basladı daha regli olmama en az 1 hafta var. test yaptık pozitif cıktı. sonuc reglimin son günü hamile kaldım.istemeyen arkadaslar bişi olmaz demesin her zaman önlem alsın ,isteyenlerde tarihlere takılmasın ne zaman yumurta olacağını bilemiyoruz tahmini yaklaşımlar hep bunlar

merhabalar benim 4 temmuzda adetimin ilk günüydü. geri çekme yöntemiyle korunuyoruz. 18 temmuzda eşim içime boşaldı. yani adetimden sonraki 15. gün benim hamile kalma olasılığım nedir? teşekkürler

merhaaba. ben adetimin son günü ilişkiye girmiştim ve aradan beş gün gecti yine ilişki yaşadm. sizce hamile kalr mıyım ?

adetimden 1 gun sonra iliskiye girdik , hamile kalabilir miyim?[/QUO Merhabalar adetten 1 gün önce ilişkiye girdiğinizde hamile kalamazsınız adetiizin bittiği gün itibariyle hamile kalmanız açıssından en yüksek şansınız 1 haftadır 9 aylık evliyim internetten yumurtlama dönemime baktım ve bana gösterilen günlerde şansımı denedim hemen hamile kaldım ama ne yazıkkı 3 aylık iken öldü karnımda kan pıhtılaşması varmış ben artık doktorlara güvenmiyorum 2 tane düşüğüm oldu kimse tahlil almadı en son ben kendi zorumla yaptırdım ve kan pıhtılaşması çıktı birde en önemli konu ilk önce yüce rabbime sığınmalıyız sonrada hamileliği beyinden silelim herşeyi akışına bırakalım stres hormonları engelliyor unutmayın stres hamile kalmayıda zorlaştırır adettinizi beklemeyin normal devam edin bebek beklemiyormuş gibi beyninizi rahatlattın allah nasip etmişse herşekilde olur nasip etmmemişsede dünyanın diğer ucuna gitsekte olmaz dilerim rabbim tüm annelik isteyenlere nasip etsin içindende bana işallah

merhabalar ben 20 temmuzda adet oldum 25 temmuzda bitti sonra ayın 26_28_29 unda eşimle birlikte olduk dünde düştüm ve hafif kanamam geldi sizce hamilemiyim yardım edin ne olur

Geri