Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında mysterious tarafından paylaşıldı.

1. mysterious

mysterious Hamiş Melek

adetten hemen sonra hamile kalınırmı adet bittikten hemen sonra hamile kalınırmı adetten ne zaman kalınır Arkadaşlar yumurtlamaydı adet günüydü derken kafam allak bullak oldu.Benim tanıdığım birkaç kişi adetten hemen sonra hamile kaldıklarını söylüyorlar ve çok eminler.Sizce adet bittikten hemen sonra ilişkiye girilirse hamile kalınır mı?

2. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

evet kalınabilir doktorum demişti adetin bittikten sonra bekleme diye:)

3. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Canım ya,o zaman hamile kalmaya rahim daha müsait oluyomuş diye duydum ama emin değildim.Doktorun da söylediyse doğrudur tabi.Teşekkürler

4. hican87

hican87 Hamiş Melek

bende adetten hemen sonra hamile kaldım diye düşünüyorum.ama herkesin yumurtlama zamanları farklı.mesela ben 26 günde bir adet oluyorum ve en fazla 4 gün sürüyor.oyüzden yumurtlamam da adetten hemen sonra olabilir .35 günde bir adet görenler var onların yumurtlama zamanı daha ileri ki günler olabiliyor.yani bu kişiden kişeye değişebiliyor.

AYŞEDEN bunu beğendi.
  5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

hımm yararlı bir konuya değinmişsiniz bende merak ediyordum teşekkürler

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ADET BİTİMİ SONRsı hamile kalınırmı

7. sheker_shey

sheker_shey Yeni Üye

cnm herkesin yumurtlama zamanları farklı.35 günde bir olanlar da var 26 gnde bir olanlarda.Yani belki adet bitimnde yumurtlamştır hamiş olanlar.Bende adetine 1 gün kalıp hamiş olanları duydum.Aslında bazı şeyler bahane.Rabbim istedikten snra zamanı yok bunun "OL"desin yeter.İnşallah bizim bebişler içn de "OL" der de bebişlerimz olurlar:D

AYŞEDEN, jelibonibon, hurish ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  8. pedric

pedric Yeni Üye

arkdşlar adetin bitiminden sonra ilşkiye girince hamile kalma olasılıgı çok az yani adetn bitiminden 3. güne kadr hamile kalma olaslıgı düşük adetinizn ilk gününe 14 ekleyin örnegn ayın 5 adetn ilk günü 19 unda yumurtlama dönemiz oluyo ayın 19 u ve diger 3 gün hamile kalma olasılıgı çok fazla

9. seker13

seker13 Forum Okuru

benım sıze bır sorum olucak benım adetım carsamba geldı ve bıdahakı carsambaya da sevgılımle ılıskıye gırdık halıme kalabılırmıyım?tesekkurler sımdıden

10. MaSSaL

MaSSaL Yeni Üye

yumurtlama gününe 14 ekleyip bat bulunuyo..
    bu değişmez.
    siklusları daha kısa olanlar için belki olabilir..

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya arkdaşlar ben açil cevap istiyorum ben 2 hafta önce adet oldum yaklaşık 1 haftadır her gün 1 veya 2 defa kan gibi kahve rengi akıntım oluyor. eşimle korunuyoduk ama 2 defa kaçırdı. bende tutmz diye umursamdm. ama adetten hemen sonra hamile kalmış olabilirmiyim kaldıysam düşük mü yapyorm? unutmdn söyliyim bende bide kist varmş ama zararsz mış o
    etkiliye bilirmi

12. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye

adetten sonra hemen hamile kalabiliyorsun cünkü görümcem öyle olmustu.

13. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

bende öyle deneyim bir ayy çocuk yapmak ne zormuş anacım yahuu :D:D

AYŞEDEN, melike0101 ve hurish bunu beğendi.
  14. offelya

offelya Forum Okuru

ben 30 günde bir adet görüyorum bu cuma adetim bitti ve haftasonu eşimle ilişkiye girdik geri çekilme yöntemiyle korunduk içime boşalmadığından emin olduğunu söyledi adetten iki sonra hamile kalmak bana saçma geldi biraz ama içime de şüphe düştü sizce benm riskim nedir ertesi gün hapı almam gerekir mi?

15. ebbru

ebbru Forum Okuru

hamilemiyim

ben 3bucuk aylik evliyim 11 ayin 3de adet oldum adetim 3 gun sürdü o gün gece esimle birlikte olduk simdi bi haftadir sabahlari hafif bi sekilde mide bulantisi belimde agri va karnimda agrilar basladi acaba hamilamiyim die düsündüm 10 aydada gecikmem olmusdu test yaptigimda negattif cikmisdi simdi yine sonuc negatif cikkarsa die yapmak istemiyorum beni bilgilendirirseniz cok sevinirim simdiden tesekkurler

Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Regl bittikten kaç gün süre sonra hamile kalınır kızlar

Kızlar şunu merak ediyorum regl bittikten kaç gün sonra hamile kalabilirim. Yada eşimle birlikte olabilirim. Bu yumurtlama günü 15. gün mü tam olarak ? Bebek istiyoruz da bilgi verir misiniz .
  2. Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Adetten hemen sonra hamilelik olur mu Adetten sonra hamilelik Adetten bir hafta sonra hamile kalınır mı Adetten bir kaç gün önce yada sonra gebe kalınabilinir mi konusunu çok düşündüğünüzü biliyorum kızlar bu konu hakkında istiyorum ki sizlerin aklındaki soruları bir nebze olsun azaltayım. Öncekilke Adet hakkında bilgi vereyim size, Adet olayı, olgunlaşan yumurtaların döllenmeden ( yani...
  3. ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ilişkiden hemen sonra hamile kalınması mümkün mü bu konuyla ilgili bilgi ve acil yardım talep ediyorum saygılar sunuyorum.
  4. kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı
  5. adetten nezaman sonra hamile kalınır

bu ayın 26sında adet oldu bugün adetim bitti nezaman hamile kalma şansım var :hıms:
  6. doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra ne zaman hamile kalınır arkadaşlar yardım!!!

arkadaşlar yumurta büyütme iğnelerinden sonra kist oluştuğu için doktorum doğum kontrol hapı verdi.bir ay kullanıp adet olunca gidicem ve sanırım aşılama yapıcaz.ancak ilacı bırakınca korumaya devam edermi tereddütte kaldım çünkü aşılama yapacağı için başarı oranımızı düşürürmü?
  7. düşükten sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

mrb melekler umarım benimle yaşadıklarını paylaşıcak bi melek vardır. 22 gün önce 5+3 te kanamalı düşük yaptım.doktor kontrolümde rahmimin çabuk toplanmış oldugunu ve 1 adetten sonra tekrar bebek düşünebileceğim söylendi.herhangi bir operasyon geçirmedim (kürtaj gibi) çünkü gebelik haftam küçüktü. Bu ay korunuyorum ama olası ihtimallere karşıda korkuyorum.Bu yüzden düşükten sonra hemen hamile...
  8. Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?

adetten önce birliktelik gebe kalmayı sağlarmı,adetten sonraki birliktelikle gebe kalınırmı,adetliyen hamile kalınırmı,adetten 1 gün sonra ilişkiyle gebe kalınırmı,adetten 1 gün önceki ilişkiyle hamile kalınırmı hakkında bilgiler Melekler mekanı.com'a adetliyken ilşkiye girildiğinde hamile kalınırmı,adetten bir kaç gün önce ilşkiye girdim hamile kalma olasılığım nedir; gibi sorular...
  9. Adetliyken adetten önce hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ben adetliyken eşimle birlikte olduk 2 çocuğum var hamile kalmak istemiyorum acaba adetliyken hamile kalınır mı bu mümkün mü bana lütfen bilimsel yazılar yazın birde gerçekleri söyleyin :Z
  10. İlişkiden hemen sonra adet oldum hamile kalırmıyım?

Hamile kalma oranının en yüksek olduğu dönem yumurtlamadan dört gün önce ve yumurtlamadan bir iki gün sonrasıdır. Yumurtlama olduktan 12 -24 saat içerisinde döllenme olmaz ise yumurta ölür. Kadınların aklında olan bir şüphede adet oldum ama yine de hamile olabilirmiyim sorusudur. Bu genel olarak adet düzensizliğini de beraberinde getirir. Eğer üstüne görmekten korkuluyorsa son adet tarihine...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. adet bitiminden hemen sonra hamile kalınır mı

,
  2. adetten kac gün sonra hamile kalınır

,
  3. adetten hemen sonra hamile kalınır mı

,
  4. adet bitiminde hamile kalınır mı,
  5. adet sonrasi hamile kalinirmi,
  6. adet bittikten sonra hamile kalınır mı,
  7. adet sonrası hemen hamile kalınırmı,